náměstí I. P. Pavlova, Praha 2, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti od 10 let

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

náměstí I. P. Pavlova, Praha

800 Kč

náměstí I. P. Pavlova, Praha

800 Kč

Psychoterapeutická poradna

Věnuji se terapii v daseinsanalytickém směru. Zaměřuji se především na mezilidské vztahy a na osoby, které prožívaly v dětství nepřijetí, kritiku, kři...

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapeutická poradna Individuální psychoterapie (50 minut)

K paní Jonášové jsem docházela pouze pár měsíců, ovšem i tak mi dokázala skvěle pomoci z mých temnějších pocitů. Vše vysvětlila a dokázaly jsme se dokopat k jádru mých problémů a pomohla mi se z nich dostat. Poradila, jak na sobě dále pracovat za lepšími zítřky a jsem ji velice vděčná a vřele doporučuji.

Když jsem k paní Jonášové poprvé přišel, byl jsem zmatený, vůbec se v sobě nevyznal a vrcholilo to ve mě v myšlenky na sebevraždu. Paní terapeutka mi pomohla mé problémy rozklíčovat a lépe se v sobě zorientovat. Nikdy na mě netlačila, s trpělivostí a profesionalitou mě motivovala k tomu, abych si na příčiny svých problémů přišel sám. Po roce terapie u paní magistry Jonášové už své problémy umím lépe pojmenovat, poznal jsem hlouběji sám sebe a dokonce se mám raději. Nyní vím, jaké mám preference a očekávání do života.
Terapii u paní Jonášové vřele doporučuji!

Umístění: Psychoterapeutická poradna Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní doktorka Petra Jonášová mi pomohla vidět svět jinak, než předtím. Pomohla mi začít se o sebe více pečovat, nedávat ostatním lidem více než mám. Jsem velmi vděčná a moc ráda, že jsem na terapie chodila právě k doktorce Jonášové.

S paní psychoterapeutkou Petrou Jonášovou jsem byla velmi spokojená. Už od prvního kontaktu, kdy jsem se objednávala jsem byla spokojená s komunikací. Její rady a postřehy mi velmi pomohly a myslím si, že mi budou pomáhat i nadále. Velice doporučuji.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Konzultace online

S paní Jonášovou jsem byla velmi spokojená. Její lidský přístup a komunikace mě dovedla k vyřešení všech mých problémů.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Individuální psychoterapie (50 minut)

S paní Petrou jsou spokojen především pro její lidský přístup. Rozhovory s ní jsou jednoduše přirozené a člověk se necítí být svazován strojenou mluvou nebo jinými společenskými pózami. Prostě si povídáme a nacházíme příčiny problémů i jejich řešení. Z terapie vždy odcházím s dobrou náladou, pocitem pokroku a nabitý energií.

K paní Jonášové jsem několik měsíců docházel za účelem řešení potíží v mém osobním životě.

Velmi mi vyhovoval její přístup, kdy terapii vedla jako hluboké rozhovory pídící se po příčinách problémů včetně poskytování zpětné vazby a jejich vlastních názorů na diskutované situace. To mi umožnilo nahlédnout potíže ze zcela nových úhlů a pokusit se najít cestu ven.

Osobně se domnívám, že právě sdílení osobních pohledů paní terapeutky bylo stěžejní pro úspěch. Po předchozích zkušenostech s terapeuty, kteří očekávali, že pouhým popisem svých potíží automaticky naleznu i řešení, se jednalo o velmi osvěžující zkušenost.

Paní Jonášovou tak velmi rád doporučím i ostatním zájemcům o terapii.

Paní Jonášová je moc příjemná osoba. Dobře se s ní mluví, pozorně naslouchá. Občas, alespoň ze začátku, jsem sice měl pocit, že se snaží najít problémy tam, kde nejsou, ale postupem času se ukázalo, že moc dobře ví, co dělá. Klade jednoduché dotazy, které vás donutí se zamyslet. Při každém sezení se zeptá na něco, na co když pak odpovídám, sám si uvědomím, kde problém celou tu dobu byl. Což velmi pomáhá. Setkání jsou příjemná a člověk vždy odchází s dobrým pocitem, že se blýská na lepší časy a s jasnější představou jak jich dosáhnout.

Paní Jonášová dokazala pomoct mně se zastaralé problemy, diky čemu rozsvitila se mně budoucnost. A taky byla ochotaná pomoct s nejistoty a strachy ve vstazích.

Petru jsem vyhledala na základě reference od kamarádky. Psychoterapie byla navzdory očekávání příjemná, na schůzky jsem se těšila. Všechno co jsme zde probraly, mi dává smysl a nový životní nadhled. Terapie byla navíc doplněna i o spoustu zajímavých tipů na čtení.
Děkuji a doporučuji!