MediClinic a.s.
Slámova 22, Brno-Černovice , Brno

Paní doktorka se neumí absolutně chovat k dětem. Paní doktorka neordinuje a lékařská věda jí nic neříká. S dcerou jsem se přehlásila jinam. Jsem ráda , že už za paní doktorkou nemusím. A všem to i doporučuji.

Naprosto souhlasím se všemi předchozími příspěvky, horzné a děsné...
Tenkrát tu bohužel nebyl žádný názor a tak mám osobní zkušenost.
Musíme s dcerkou od této paní "doktorky" pryč a ostatním doporučuji raději vůbec nezkoušet. Sestřička je fajn, skvělá, ale to opravdu nestačí.

Bohužel v době, kdy jsem k doktorce Heczkové registrovala svého syna, nebyl na této stránce ještě jediný názor. Dnes musím potvrdit všechny negativní komentáře, které zde vznikly. Doktorka je neochotná, s matkou odmítá jakkoliv komunikovat, na miminko se ani nepodívá. Po celou dobu kontroly sedí za počítačem a k dítěti ani nevstane. Když jsem ji upozornila, že mám podezření na bakteriální infekci u syna, vrazila mi do ruky papírek s názvem volně prodejného léku a na postižené místo se ani nepodívala. Po třetí kontrole, kdy nejen mě ale i mého měsíčního!!! syna naprosto ignorovala jsem opustila ordinaci a syna okamžitě přeregistrovala. Při poslední kontrole jsem měla na lékařku několik otázek ohledně zdraví syna. Při první odpovědi mi dala jasně najevo, že ji dotazy obtěžuji, při druhé otázce mi oznámila, že kontrola skončila ať si syna obleču..... Doktorka nepříjemnější než úřednice na pracáku. Nikdy bych nikomu nedoporučila se registrovat a pokud se mě někdy nějaká maminka zeptá, barvitě ji zkušenost s touto lékařkou vylíčím. Ještě jsem se nesetkala s horším lékařem napříč všemi obory!!! Sestřičce, která je naprosto úžasná přeji, ať si velmi rychle najde jinou práci.

S pani doktorkou som nebola príliš spokojná a tak sme odišli inam. K dieťaťu sa správa ako k veci, je to proste to dieťa. Neprihovorí sa, neusmeje, nemá vbec empatický prístup. Šokovalo ma, že informácie podáva spôsobom vytrhnutia stránok z časopisu. Proste drží si od matiek a detí taký odstup, že sa veľmi ťažko s ňou komunikuje. Určite neodporúčam. Možno by niekomu vyhovovala, ale mňa nepresvedčila. Nebola ochotná prísť k nám domov keď mala dcéra štyridsiatky teploty, musela som ju doviesť osobne.

C

Nedokážu úplně posoudit profesní kvality paní doktorky, ale v komunikaci není zrovna profesionál. Přestože je to dětská lékařka, s dětmi nekomunikuje vůbec a i s rodiči měně než bych si představovala. Po téměř roční zkušenosti jsme se přeregistrovali k jiné paní doktorce.

Paní doktorka je velmi arogantní, její diagnostika je v 80% špatná, snaží se hledat nemoci a odchylky od normálu tam kde nejsou... Pokud ji upozorním na její chybu, neomluví se, ba naopak je nepříjemná a zlá. S dětmi to neumí, pokud dítě pláče, že se jí bojí, tak paní doktorka křičí na matku ať si dítě uklidní, dítě se jí pak bojí ještě víc. Špatná aplikace injekcí, naprosto vázne komunikace, .... Mám jen špatné zkušenosti.... NEREGISTROVAT SE!!! Jediné pozitivum je sestřička, která je naprosto zlatá.