MediClinic a.s.
Slámova 22, Brno-Černovice , Brno

Umístění: jiné místo

Bohužel se musím přidat k negativním komentářům, malý má reflux, se všemi příznaky co lze nalézt na internetu, hodně zvracel, škytal,ze začátku nepřibíral, nemohl kvůli tomu jak mu bylo po každém kojení špatně usnout i tři hodiny, navíc hodně plakal i kvůli bolestem bříška, vše jsem popsala v ordinaci, bohužel jsem nedala na svůj instinkt, nezkušená vyjukaná matka a nechala se doktorkou i sestřičkou přesvědčit, že pláče hlady. S refluxem mi bylo řečeno, že je to fyziologické, na mé stesky, že jsem malého musela držet celou noc v náručí, protože jinak se mu navalovalo a i v té náručí se zakuckával, žádná odezva.Každopádně paní doktorka poradila začít s příkrmy s UM bez toho, abych nakojila v ordinaci, nebo abych vážila doma a prostě se fakt ověřilo, že pláče hlady. Malý měl problém strávit i mateřské mléko,po UM zvracel ještě mnohem víc, začal odmítat prso. Nevzdali jsme to, podařilo se mi kojení udržet, byli jsme u laktační poradkyně, ta ověřila, že mám mléka dost. Při další návštěvě však opět pokyn, že mám dokrmovat, nedaly si se sestřičkou vysvětlit, že mu UM opravdu nedělá dobře a že hlad nemá,vydedukovali že je hladový podle toho, že se sápal po dudlíku a že nepřibral jak by měl. Zoufalá jsem šla na konzultaci k jiné paní doktorce, poradila nám antirefluxní opatření, nechala nás nakojit v ordinaci, uklidnila mě, že nemusí přibírat dle tabulek... dlouho jsem váhala, jestli psát svoji zkušenost, nicméně nechci, aby se musel někdo procházet tím, čím my. S refluxem paní doktorka zkušenosti prostě asi nemá,tedy na to pozor.

Umístění: jiné místo

Já jsem spokojená. Po přečtení zdejších komentářů jsem čekala v ordinaci nepříjemnou ježibabu,která mě vyhodí už ve dveřích. Ale byla tam sympatická mladá paní doktorka, která juniora řádně vyšetřila.

Jsem celkem překvapená z toho,co jsem se tu dočetla..v naší ordinaci zkončila naše lékařka a začala místo ní ordinovat MuDr. Hecková.S malou jsme u ní byly asi 3x..Pokaždé byla milá a ochotná..malou hladila,hezky na ni mluvila,prostě super..dokonce jsem p. doktorku potkala v obchode a hned se začala o malou zajímat a ptát se,jak se nám daří vyřešit nějaký problém..Mám pocit, že recenze co jsem tu četla jsou o někom jiném.

Vzhledem k předchozím hodnocením jsem měla z nové paní doktorky "strach", zvlášť, když jsme na středisku, kam chodíme spoustu let spokojení. V našem případě proběhlo vyšetření bez problémů, paní doktorka byla milá, vstřícná, vše vysvětlila. Rozhodně se nás nesnažila zbavit, nebo odbýt a ani se nechovala arogantně. Se sestřičkou jsou sehrané, super je i objednávkový systém.

Nerad pisu negativni nazory, ale tentokrat proste musim. V extremnich pripadech by meli doktori vracet titul, a pani doktorka je prave ten pripad.
2 dny po sobe jsme u ni byli, dcerce bolelo v krku, mela teploty pres 39. Dvakrat nas doktorka pomale vypakovala, ze s takovou teplotou se k doktorovi nechodi a ze to nic neni.
(Treti den jsme sli k jine doktorce. Ta udelal vyter z krku, odebrala krev, moc. Behem chvilky zjistila, ze ma dcera virovou anginu, moc v krvi a v krku afty jak blazen. Vse nam vysvetlila, ukazala. )
Snesu hodne, ale takova ignorace a ani naznak snahy pomoci a prace stylem "bezte pryc, rusite me" je vazne extrem. A u detske lekarky je to o to horsi.

Bohužel dvakrát jsem musela s malou na pohotovost a bohužel pokaždé jsme narazili na tuto velice nepříjemnou odsekávající paní doktorku. Chápu že doktorů je asi málo ale takovéto doktory než zaměstnat u dětí ještě k tomu tak radši nic. Poprvé odsekla že jsem hysterická matka a že malá má jen prdíky a poslala nás domů, za dvě hoďky jsme jeli zase a nechali si nás tam na infekčním se zánětem močových cest. Včera jak jsme ji s manželem uviděli opět na pohotovosti tak už jsme věděli takže jsme se nenechali tak lacino odbít. Ale takovéto chování doktora na pohotovosti u dětí kde rodiče trnou strachy o své malé ratolesti a takový přístup!!!! Kdybych se takto chovala já v práci k zákazníkům tak bych na hodinu letěla. Chápu že asi jim tam chodí maminky možná i zbytečně ale ty matky mají strach a radši než něco zanedbat a pak si něco vyčítat...to oni přece musí chápat většinou jsou to taky matky ne....Prostě paní doktorka je bezcitná a protivná ženská která si vybrala špatnou profesi!!!!!

Bohuzel musim souhlasit se vsemi vyse uvedenymi komentari. Na Dr. Heczkovou jsme narazili na pohotovosti v detske nemocnici, kam jsme prijeli s rocnim ditetem po bodnuti hmyzem do oka a jeji pristup byl velmi odmereny az protivny. Kdyz ji manzelka sdelila, jake leky nasadila pred odjezdem k lekari, tak ji lekarka odpovedla "a co tady tedy vlastne delate". Pri odchodu ani neodpovedela na rozlouceni. Receno slovy klasika - Vystudovala pediatrii, ale chodili k ni deti... Opravdu nedoporocuji a pokud na ni narazite v ambulanci na pohotovosti, tak se radeji rovnou otocte a jedte jinam..

Mé děti k ní chodili 2 roky a vždy jsem po každé návštěvě odcházela sklíčená a skoro až s pláčem. Při poslední návštěvě se ani neobtěžovala vstát od stolu a diagnózu mého syna určila od stolu! A samozřejmě chybnou! Navíc jsem musela s vysoce infekčním synem sedět v čekárně s ostatními, jelikož nás ani nechtěla vzít přednostně. Hrůza!!!! Nyní jsme přešli k jiné doktorce, která se s touto nedá absolutně srovnat. Milá, vše vysvětlí, je obětavá, pečlivá....

Paní doktorka je velice nepříjemná, na slušnou a vlídnou otázku buď odsekne, nebo se prostě výsměšně dívá a neříká nic. Kdyby se tak chovala k maminkám, a k dětem byla vlídná, nebo alespoň kdybych měla pocit že jednám s odborníkem. Opak je však pravdou. Nezdál se mi v pořádku vývoj tříměsíční dcery, a po dotazu mi paní doktorka odsekla že to některé děti neumí - aniž by se obtěžovala podívat o čem to mluvím! Po přehlášení jinam jsme byli okamžitě odesláni na rehabilitaci. Naštěstí už tam nechodíme, a opravdu lituji maminek co nemají auto a musí docházet tam. Dost jich i dojíždí MHD, opravdu jsem na tuto paní doktorku neslyšela v Černovicích kde ordinuje jediný pozitivní ohlas. Nechápu, že někdo takový může tuto práci vykonávat. Setkala jsem se s kdečím, nepotřebuji lékaře který poklonkuje a sluníčkuje, ale toto je dost neuvěřitelné.

Dobrý den, absolutně souhlasím se všemi názory na paní doktorku. Dneska v dětské nemocnici sem měla tu čest se s ní poznat a doufám, že to bylo poprvé a naposledy. Když sme s dcerou vstoupily do ordinace, ještě jsme ani nepromluvily a hned na nás začala arogantně řvát, jestli máme závažný a akutní důvod, že nejsou náhrada obvodních lékařů a jsou tam pouze pro akutní případy. Tvářila se jako "paní bezchybná" a z nás dělala uplně hloupé, že nic nevíme a neznáme. Prostě absolutně arogantní a naštvaný přístup. Bylo na ní znát, jak moc ji obtěžujeme. Za těch 10 minut mě dohnala až k slzám a brečet jsem přestala až doma. Nikomu nepřeji/ nedoporučuji mít s touhle paní "dokonalou" doktorkou mít něco společného.