Ordinace PL pro děti a dorost
Mládežníků 155/II, Rokycany

Paní doktorka dobře zvládá standartní situace, ale specifické problémy mnohdy nerozezná (při vyšetření si nepovšimla na pohmat zřetelné skoliozy, zrak ohodnotila jako skvělý, ač oční lékař druhý den předepsal dioptrii na dálku,...).

Milý přístup, vstřícná, ochotná poradit, odpovědět na otázky, sestřička rovněž velmi hodná. Za mne naprostá spokojenost a jednoznačně doporučuji.

Paní doktorka má v péči mé oba dva syny (a že tam s nimi jsem minimálně 2x do měsíce) a za sebe mohu napsat - naprostá spokojenost. Vstřícná, milý přístup, ochotná poradit, vysvětlit, moje neustále dotazy jí nijak neobtěžují :o).

chodíme k nej už tri roky a je to fakt dobrá dobrá doktorka malý sa k nej vždy teší aj ked je chorý,sestrička je skvelá -pracujem v zdravotníctve tak viem aká je to práca a takýchto doktorov je málo

Paní doktorka i sestřička mají bezvadný přístup k dětem. Vždy nám ochotně poradí a vše vysvětlí. Jsem naprosto spokojená.

Paní doktorku mi doporučila moje sestřenice, která k ní chodí se svojí dcerkou. Paní doktorka byla velmi příjemná už při telefonátu, kdy jsme se domlouvaly, zda nás přijme. Její přístup k dětičkám je takový,že spíše než jako lékařka působí na dětičky jako jejich teta. To samé platí pro sestřičku. Obě jsou opravdu velice milé, příjemné. Myslím, že je paní doktorka velice pečlivá a tak se nemusím obávat, že něco zanedbáme, nebo prošvihneme. Vždy nám ochotně se vším poradila. Za její přístup i za přístup sestřičky moc děkujeme.

Jsme velmi spokojeni.Ochotná,poradí,je velmi milá k dětem.

Lékařku jsme zvolili na doporučení přátel a můžeme si gratulovat.Velmi přátelská a profesionální lékařka,která má i skvělou sestru!!

Paní doktorka je velmi milá k dětem, které se jí proto nebojí, vše se snaží maminkám vysvětlit a je prostě super. Kdykoli člověk potřebuje, tak mu pomůže, dokonce mimo ordinační hodiny na soukromém telefonu. Náš Lukášek jí má rád. I sestřička paní doktorky je moc prima, což je také velmi důležité.
Vřele doporučujeme.

S paní doktorkou jsme velice spokojeni, ve všem poradí, je milá a hezky se chová k dětem. Když jsou děti nemocné jdou do její ordinace rádi. Sestřička je taky fajn.