Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

2.5

O

Po 6ti letech nošení rovnátek a různém upravování mám absolutně rozjeté horní zuby, což jsem předtím neměla. Na pohled to vypadá opravdu nehezky a ospravedlnění paní doktorky že mám velikou čelist a malé zuby ... mi přijde hodně špatná. Nedoporučuji. Čekací doba? i 3 hodiny.

Paní doktorka je nesympatická a podle mého pozorování ani neví jak některé věci léčit a oddaluje je. Tuto doktorku bych nikomu nedoporučovala sama jsem si našla ihned po pár návštěvách u ní nového lékaře.

Sice nemám doktorát a tak nemůžu jednání paní doktorky posoudit z odborného hlediska, ale rovnátka mám přes pět let. Mám pocit, že paní doktorka tak zcela neumí předvídat, kam se zuby po větším či menším utáhnutí posunou a tak to vypadá, že s nimi šibuje zprava doleva, jak se jí líbí. Šla jsem na prohlídku k jinému ortodontovi, který mi po 4 letech řekl, že mám stejně moc velkou spodní čelist a kdybych chtěla mít perfektní zuby, museli by mi část čelisti vyoperovat a nasadit více dozadu, čili komunikace taky lehce vázne. Zpoždění 45 minut je normální, lepší časové rozplánování by neuškodilo. Normálně nejsem ohledně hodnocení lidí tak skeptická, ale paní doktorku bohužel změnit nemůžu kvůli zdravotní pojišťovně.

Paní doktorka nepoužívá rukavice,měla jsem pak afty,špatná komunikace, při vyšetření je neopatrná a je bolestivé.Přešli jsme jinam kde před vyšetřením dostanete listerinku a po sundání drátku si jdete vyčistit zuby než vám dájí nový!!!!!!!!!