Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Po 6ti letech nošení rovnátek a různém upravování mám absolutně rozjeté horní zuby, což jsem předtím neměla. Na pohled to vypadá opravdu nehezky a ospravedlnění paní doktorky že mám velikou čelist a malé zuby ... mi přijde hodně špatná. Nedoporučuji. Čekací doba? i 3 hodiny.

Paní doktorka je nesympatická a podle mého pozorování ani neví jak některé věci léčit a oddaluje je. Tuto doktorku bych nikomu nedoporučovala sama jsem si našla ihned po pár návštěvách u ní nového lékaře.

Sice nemám doktorát a tak nemůžu jednání paní doktorky posoudit z odborného hlediska, ale rovnátka mám přes pět let. Mám pocit, že paní doktorka tak zcela neumí předvídat, kam se zuby po větším či menším utáhnutí posunou a tak to vypadá, že s nimi šibuje zprava doleva, jak se jí líbí. Šla jsem na prohlídku k jinému ortodontovi, který mi po 4 letech řekl, že mám stejně moc velkou spodní čelist a kdybych chtěla mít perfektní zuby, museli by mi část čelisti vyoperovat a nasadit více dozadu, čili komunikace taky lehce vázne. Zpoždění 45 minut je normální, lepší časové rozplánování by neuškodilo. Normálně nejsem ohledně hodnocení lidí tak skeptická, ale paní doktorku bohužel změnit nemůžu kvůli zdravotní pojišťovně.

Paní doktorka nepoužívá rukavice,měla jsem pak afty,špatná komunikace, při vyšetření je neopatrná a je bolestivé.Přešli jsme jinam kde před vyšetřením dostanete listerinku a po sundání drátku si jdete vyčistit zuby než vám dájí nový!!!!!!!!!

paní dr. je příjemná i sestřička, paní dr. by však dle mého neměla být tak skoupá na slovo. Dále co by se dalo vytknout, tak to, že ač jsme byli několikrát objednáni jako první, tak skluz bývá běžně i 45.min. pokud v odpol.hodinách, tak jsme čekali už i dvě hodiny, z ordinace jsme "vypadli" po 4.minutách-asi špatná organizace práce. Nehledě na to, že se kolikrát rodič-doprovod uvolní z práce a pak zjistí, že to bylo zbytečné. Takže trocha zamyšlení nad problémem s čekací dobou by neuškodilo.

Jeste jsem u ní nebylka ale idu zítra doufam že hodna bude:D

Paní doktorka je opravdu moc sympatická, ochotná, usměvavá a milá. Doposud jsem její pacientkou. Je pravda, že jsem se v čekárně dlouho naseděla, ale kde se dneska nečeká že?? Paní doktorku můžu vřele doporučit.

S paní doktorkou Eliášovou jsem spokojená:-) Příjemná, sympatická... Ochotná, jestliže něco nesedí, není v pořádku, něco škrábe apod. ještě ten den to vymění. Prostě vše k naší spokojenosti. Člověk se s ní dobře pobaví snad o všem. To platí i o sestřičce:-) Přístup k pacientům jak má být. Co se týče čekání, nijak zvlášť mi nevadí. Nikdy jsem vlastně nečekala až tak dlouho...snad jen 15 min.- 20min. Asi bych se bála jít k někomu jinému:-)))

Paní doktorka je sympatická, před nějakým časem jsem k ní chodila, jediné co mne štvalo bylo, že když byl člověk objednán, bylo to jako kdyby nebyl, stalo se mi, že jsem čekala i dvě hodiny. V ostatních ohledech ale príma doktorka s rovnátky:-)

Milá paní doktorka i setřička.Bohužel se často stává že i když jsme objednaní sedíme v čekárně i dvě hodiny.