Klimšova 750, Petřvald
Praktický lékař stomatolog

Paní doktorka i celý personál má výborný lidský přístup a neodsuzuje lidi, kteří mají panický strach ze zubaře. Každý zákrok nejdříve semnou konzultuje a navrhuje, takže předem vím co mě čeká příští návštěvu. Je dochvilná, nikdy nečekám a veme mě v objednaný čas.Mohu jen doporučit.

Nejlepší doktorka, kterou jsem potkala a to po všech stánkách, jak odborné, tak lidské. K paní doktorce jsme začali chodit celá rodina před 12 lety, nepřestali jsme i když jsme se přestěhovali do jiného města vzdáleného 30 km . Nyní jsme se přestěhovali opět, ale o 300km dále a budeme dojíždět nadále, jelikož nevěřím, že bychom ještě někdy mohli potkat, tak výbornou lékařku jakou je p. Mudr. Dvořáková.

úžasná paní doktorka, dneska jsem šla poprvé k zubaři , je mi 19.. zuby se mi začly kazit cca před rokem a dneska jsem byla na trhání. Paní doktorka i sestřičky super. Necítila jsem nic, nic nebolelo a i po odeznění injekce nic nebolí... můžu doporučit.. mimochodem nechápu tady negativní komentáře co se týče dětí. Dnes tam byli taky dva malí kluci jeden tak 5let druhý tak 9let a uplně super. takže fakt doporučuji

Nejde věřit těm negativním hodnocením po mojích zkušenostech s váženou paní doktorkou..Je naprosto senzační ona i celý tým kolem ní,tak lidský a profesionální přístup jsem ještě nikde a nikdy nezažil a já strašně moc děkuji s úctou Horák.

G

Skvělý odborník,je rychlá,profesionální,používá nejnovější metody a už se vůbec nebojím chodit k zubaři.Dává mi do pořádku zoubky a já už se můžu smát na plnou pusu.

Milá paní doktora má i výborný personál, pacientům věnují tu nejlepší péče

Ž

Sehraný tým, úžasná hodná paní doktorka. Já jsem dospělá a bojím se hrozně, paní doktorka jak mě viděla, že se klepu, tak mě i pohladila. Opravdu hodná,milá, šikovná a dává mi zuby pěkně do pořádku (chodila jsem pravidelně k jinému zubaři a ten si nevšiml ani, že mám kazy, natož paradentózu). Lepšího zubaře jsem nikdy neměla. a že jsem jich prošla aspoň 5.

Velmi dobrá paní doktorka, i její "tým" sester. Profesionální a zároveň lidský přístup. Chodím k ní deset let a jsem spokojen.

Jsem ráda že chodím právě do této zubařky protože mam k ní a k jejím sestřičkám 100 % důvěru moc sem si je oblíbila a hlavně paní laborantku :) nikam jinam bych už nikdy nešla ! vděčím tehdy osudu že jsem do zubaře musela jít a vám moc děkuji od teť už pravidelný pacient K....

skvělá paní doktorka, prostě odborník na svém místě.