Klimšova 750, Petřvald
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Preventivní kontrola

K paní doktorce jsou chodila několik let. Zpočátku kdy mé zuby nevyzadovaly žádný zákrok, jsem byla spokojená. Bohužel při předposlední a poslední návštěvě ( při te předposlední návštěvě jsem platila 2800 za pro mě zbytečné dvě bílé plomby stolicek, kdy mi bylo sděleno ze tmavé plomby uz nedělá) si hledám nového zubního lékaře. Po zjištění cen jiných zubních lékařů, jsem vyhodnotila, ze paní doktorka je docela drahá. O přístupu ke mě jako k pacientovi který nebyl zrovna pozitivní a vstřícný ani nemluvím.

Ž

Ze zacatku jsem byla nadsena, zuby mi dala podstatne do mnohem lepsiho stavu nez jsem mela od predeslych zubarek ale pak me to prestalo bavit. Stale si me zvala a ja jen hazela tisice jak vevernicek noviny. Manzelovi napichla nerv pri lokalnim umrtveni a necitil chut cca 3 mesice. Me u prace spalila ret v koutku. Dodnes mam jizvicku. Je necitliva teda abnormalne, navic hrozne arogantni a naladova. Za me uz ne.

Škoda, že jsem si nepřečetla recenze. Díky paní doktorce má moje šestiletá dcera trauma ze zubaře. První plombování, paní doktorka nedokáže pochopit strach dětí, seřvala mě i mou dceru. Ale jakým způsobem? Měla jsem chuť jí dítě vyrvat z křesla a utéct. První zoubek a bez jakéhokoliv umrtvení plombovala příšerně dlouho. Když zaváděla plombu, tak jí nedala ani odsávačku. Dcera chroptěla a zalykala se, tak jsem si dovolila říct, že se mi tam dcera udusí. Tak jsem dostala opět seřváno. Její přístup je příšerný. Z toho šoku jsem se probrala až v práci. Už nikdy více. Souhlasím s názorem, že je arogantní a nemá vůbec lidský přístup. Jako člověk jí nezajímáte. Nemluvě o tom, že se jí bojí vlastní personál. Po celou dobu před pacientem sestry buzeruje, ty jsou z ní vystrašené a bojí se i promluvit.

Zle skušenosti s ošetřením dcery(6 let) - neprofesionální ,arogantní přístup ,nedoporučuji (aspon ne pro děti)

G

Chdím k paní doktorce uč 5 měsíců a ještě jsem s ní nemluvila.Přichází jen na minutu,kdy mi vytrhne zub a zase mizí.