Petra Blaháková, praktický lékař Zlín

Praktický lékař

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín
Praktický lékař pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna

jsem ráda že mám takovou péči která je završena laskavostí ,ochotou a profesialitou DÍKY OBĚMA za vše

Paní doktorka Blaháková i sestřička jsou lidé na svých místech. Dobře sehraná dvojka a světe div se, ani sej u nich dlouho nečeká na vyšetření. Přeji oběma, paní doktorce i sestřičce, hodně sil a nervů s námi pacienty, a nám pacientům přeji, aby byly pořád takové jaké jsou, i přes obtížnost situace ve zdravotnictví. Děkuji.

Na pani doktorce i sestře je vidět, že spolu pracují dlouhou dobu.Jejich sehranost, pohoda, vztah k pacientovi a v neposlední řadě i jejich úsměvy, svědčí o tom, že svoji práci dělají s láskou. Jsou vzorem pro ostatní lékaře.
Jsem maximálně spokojený.

Pani doktorka je ochotna a hodna. Mam k ni naprostou duveru. I sestricka je velice prijemna, maji lidsky pristup a to se ceni

Paní doktorku bych v žádném případě neměnila. Jsem moc spokojená, že chodím právě do této ordinace!! Sestřička je taky moc příjemná.

Rychlá, konkretní, nezdržuje se povídáním s pacienty,

Vyborna lekarka se zajmem o pacienta, sestricka je taky uzasna moc je doporucuju

Jsem s paní doktorkou moc spokojená. Má vždy příjemné vystupování. Nikdy se mi nestalo, že bych v čekárně strávila více než 30 min. a to bez objednávání. Paní sestřička Maruška je zlatíčko, je to hrozně milá dáma s obrovskou pamětí na jména. Jsou s paní doktorkou skvělý tým a nikdy bych je nevyměnila.

Paní Blaháková je výborná lékařka se zájmem o pacienta. Při zjištění mé nemoci mě sama kontaktovala a během 3 dnů jsem byla objednána u specialisty , u kterého je objednací doba až 2 měsíce. Sestřička Maruška je poklad.

Paní Blaháková je opravdu dobrá doktorka. Dělá to co má a zbytečně se nevykecává o blbostech. Zajímá se o pacientovi potíže a pokaždé, když přijdu se usmívá a je příjemná..!