Konzultace online • 1 500 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platba předem na účet

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Hlinky 44/112a, Brno-střed, Brno

Online konzultace

Hlinky 44/112a, Brno

Hlinky 44/112a, Brno

Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na filozofické fakulně Masarykovy Univerzity. Absolvovala jsem pětiletý sebezkušenostní výcvik v systemické...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Filozovická fakulta, obor: psychologie

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz psychoterapie

Oceňuji absolutní snahu pomoci byť při první návštěvě. Člověka to přiměje zamyslet se nad problémy jinak, být jim v podstatě otevřený. Ne se jim vyhýbat a potlačovat je v sobě.

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz psychoterapie

Cítila jsem se naprosto uvolněné, neuvěřitelný jak mě dokázala pani Alexovi dostat do naprosto uvolněné pozice, pomoci prace dechu.. bylo to neuvěřitelný nástroj, který mě pomohl si ujasnit věci, co mě opravdu trapi, a jak danou situaci řešit .. těším se na další sezení. A jediné co vidím jako “minus” je , ze to bylo příliš krátké :) podotýkám ze to bylo 50 minut ale uteklo mě to jak 15 minutove příjemné sezení. :)

Hodnotit více než kladné a to mám už určitou zkušenost se sezenim.

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz psychoterapie

Návštěva mi pomohla, objevil jsem nové možnosti a směry. Prostředí velmi příjemné.

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz psychoterapie

Postup i přístup byl dokonalý a není jedna jediná věc, která mi vadila či nevyhovovala. Po odchodu jsem cítil tu největší svobodu, kterou jsem už několik let necítil. Najednou vidím čistě a jsem schopen sám se sebou konečně pracovat.

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz psychoterapie

Velmi trpělivá empatická, vždy připravena pomoci, poradit, dokonce i nad rámec prac. doby. Její přítomnost a účast mě mnohdy "držela nad vodou".

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz psychoterapie

Velice příjemná paní, vstřícné jednání v případě dohody termínu, rychlá analýza jádra problému a srozumitelné vysvětlení praktických technik.

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz psychoterapie

Paní psycholožka velmi sympatická, příjemná, se skutečným zájmem o klienta.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

K uprimne recenzi na terapie pani Alexove bych potrebovala alespon format A4. A ani tak si nemyslim, ze se slovy da opravdu vyjadrit, co citim.
Pani Alexove si velice vazim. Je pro me takova bohyne, nadherna duse, inteligentni bytost a velmi empaticky clovek. Zacala jsem s ni spolupracovat po stehovani do zahranici, kdy jsem se citila strasne - opustena, vydesena a uzkostna. Pokracovaly jsme dal v dobe meho tehotenstvi a hlavne po porodu, kde jsem castou podporu velmi potrebovala.
Duvera, kterou vam pani Alexova dokaze dat, to je hybna sila. Duvera, ktera hoji a posouva dal.
Nekdy me az udivuje jednoduchost procesu, napr. kdyz se pani Alexova zepta, co byste nejvic potrebovala a vy si zkratka odpovite. A pak vite. A kdyz si to doprejete, deji se zazraky.
Pracovaly jsme hodne s vizualizacemi, ktere mi jako citlivemu cloveku velmi vyhovuji a pani Alexova je vzdy laskavym pruvodcem, kteremu muzete verit. Netlaci nekam, na co jeste nejste pripraveni, necha vas si tam dojit svym tempem.
Co dalsiho pani Alexova dokaze, je, ze se s ni citite jak s dobrou kamaradkou. Jeji lidskost, smysl pro humor! A takova ta ,,normalnost” obycejneho smrtelnika se svyma zkusenostma, kdy vas uklidni, ze i ona proziva narocne chvile a vy nejste jedinym na Svete, co treba zrovna prochazi nejakym trapenim… To je asi ten nejvetsi dar, co pani Alexove ma.
Pani Alexove vdecim za mnohe a kdykoliv bych si nevedela rady, nebo citila nejaka omezeni, ktera bych sama neumela zpracovat, vzdy se na ni rada znovu obratim.
Z celeho srdce dekuji, pani Alexova.

Umístění: Online konzultace

Paní Alexová je nejlepší psycholožka, se kterou jsem se setkala. Bez nadsázky mohu říci, že mi pomohla změnit život k lepšímu:) Je velice milá, empatická, chápavá a chytrá. Rozhodně mohu všem na 10000000 % doporučit, navíc je super možnost online konzultací.

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz psychoterapie

Prace s imaginaci, osobni pristup, zajimave zpusoby vedouci k hlubsimu zamysleni se.
Citlivost, snaha pomoci bez natlaku