Gromešova 36, Brno
Ženský lékař

Pan doktor mi velmi pomohl. Děkuji za sebe i za svoji kamadrádku. Jsme obě spokojené pacientky. A navíc - příjemné prostředí!

Pan doktor je velice příjemný a profesionální. Je zajímavé, že jsem k němu zašla po dlouhotrvajících problémech, které jsem řešila předtím asi tři měsíce u jiných lékařů, kteří byli dost bezradní. On se podíval a hned věděl, kde je problém, má úleva byla velká. Už za to má ode mě plné hodnocení. Divím se, že tady některá z pacientek píše, že když odmítla antikoncepci, tak se na ni díval skrz prsty. Já ji neberu a ani mi ji nenabízel (je mi mezi 20 a 30)

K panu doktorovi chodím už 9 let a po celou dobu jsem maximálně spokojená. Totéž říká i moje sestra a několik kamarádek, kterým jsem ho ráda doporučila. V současné době dohlíží na moje druhé těhotenství a návštěvy u něj jsou opravdu radost. Je milý, vtipný a já mám pocit, že jsem v opravdu dobrých rukách. Dojížděla bych za ním i z druhého konce republiky, neměnila bych!

Moderní, opravdu profesionální pan doktor, příjemné sestřičky, moderní ordinace. Chodím k panu doktorovi snad už 8-10 let a jsem nadmíru spokojená. Nevím, co je to strach z vyšetření. Už jsem byla panem doktorem i operována.

Pana doktora mi doporučila kolegyně se slovy : Lepšího gynekologa nenajdeš :) . A měla pravdu! Jsem opravdu moc ráda, že mám tak dobrého, zodpovědného lékaře. Jeho vyšetření je zcela bezbolestné a vše výborně vysvětlí. Pan doktor je sympatický a jde vidět, že má jisté zkušenosti. Gynekolog , kterého jsem dříve navštěvovala mi nikdy nedělal žádné vyštření, zda vubec můžu brát antikoncepci? Po okamžitém vyštření u pana doktora Zlámala se ukázalo, že antikoncepci vůbec brát nemůžu. Zde jsem četla, že sestřička je usměvavá a milá na mě se nikdy neusmála ale zase nemůžu říct , že by byla nepříjemná to ne. Pana doktora bych doporučila všem. :)

K panu doktorovi docházím už 6 let, nemůžu si stěžovat. Vyšetření dělá velmi citlivě a vše je rychle hotové, žádné vlezlé otázky. Nikdy mi nic nenutil, nabízel jen očkování proti rakovině, ale odmítla jsem, a nijak dál mě nepřesvědčoval.Jsem s ním velmi spokojená a všem ho jen doporučuji!

Pan Dr. Zlámal je vynikající odborník naprosto lidský v přístupu i komunikaci, vím, o čem mluvím, když jsem dříve chodila k jiným gynekologům a mohu porovnat. Jezdím z daleka a neměnila bych. Je to skvělý lékař i člověk, mohu jen DOPORUČIT! Kdyby bylo i vyšší hodnocení VYNIKAJÍCI, zařadila bych jej do tohoto hodnocení.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Příjemné prostředí, dobré vybyvení, profesionální a vřelí přístup, dobrá komunikace. Doposud nejlepší lékař, žádný bolestivý zákrok. Díky jeho pečlivosti a včasnému předání do další odborné péče se nám narodila zdravá holčička. Setřička milá a ochotná, i v akutních případech se snaží vyjít vstříc. Mohu jen DOPORUČIT

První moje setkání s panem doktorem bylo v r. 1997 v nemocnici na Obilném Trhu , kde jsem byla na operaci prsu, pan doktor mě přijímal a s milejším přijetím a péčí jsem se dosud nikde jinde nesetkala a to jsem co chvíle někde v nemocniční péči. Proto také jak jsem se dozvěděla o jeho působení jako gynekologa soukromé ordinace, neváhala jsem se hned přeregistrovat, přestože to mám víc než 50km. Je úžasně pečlivý, vynikající odborník a milý, příjemný člověk. Víc takových doktorů i v jiných oborech. Co se týče sestřičky, příjemná a ochotná.

Jsem u pana doktora od svych 15 let. Je u nej i moje mamka a hodne dobra kamaradka. Sestricka je v pohode a to ze se kazdy den neusmiva jeste nic neznamena, ale je prijemna a to staci. Pana doktora mohu jen doporucit. nedavno jsem u nej podstupovala kyretaz(vyskrab) - mela jsem zamlkly potrat a jsem velice spokoje. Mohu se mu i sverit. Učil i na skole kde jsem studovala a to na SZS Jaselska. Pan doktor ma 9 let praxe a ma spoustu atestaci. Lepsiho gynekologa jsem si vybrat nemohla.