Gromešova 36, Brno
Ženský lékař

Přišla jsem za ním s problémem nadbytečného ochlupení a aniž by se obtěžoval zjistil, zda netrpím PCOS nebo jinými hormonálními změnami to odmávnul se smíchem, že to je běžné. Žen jsem viděla již spousty, můj problém neměla ani jedna. Když jsem odmítla antikoncepci, tak se ke mně choval jako k nějaké nezodpovědné hipísačce.
Už jsem tam nikdy nešla.

Někdy mám pocit, že je pan doktor víc obchodník než lékař. Nabízí vitamíny a různé nesmyslné léky, které ani nejsou potřeba. Jinak ke komentáři viz. níže: vyšetření je u něj OK, bezbolestivé. Z předchozích komentářů mám pocit, že to píší ti samí lidé. Nechápu, jak někdo může napsat, že je sestřička usměvavá, já jsem teda zatím úsměv na její tváři neviděla. Myslím, že by manželé neměli spolu pracovat a obzvášť ne, když je manžel gynekolog :).

Při vyšetření před devíti lety v porodnici se pan doktor choval jako prase.Ještě teď,když si na něj vzpomenu.......
Přesto,že byl od kolegy seznámen o tom,že půjdu na císařský řez,dělal,jako,že o ničem neví a jeho bolestivá vyšetřovací metoda "speciálním hmatem"je pro mě doposud nezapomenutelná.

Pan doktor volí zbytečně razantní řešení. Navrhuje nevratné zásahy( např. sterilizaci ), které, po konzultaci s jinými lékaři, jsou zcela zbytečné. Navíc to činí dosti necitlivým způsobem. Také dlouhé čekání ( polonahá ) za plentou nepatří zrovna k příjemným zážitkům.