Praktický lékař pro dospělé
Zámecká 384, Spálené Poříčí

Moje zkušenost s dr. Zikulou je dobrá. Je ochoten vyslechnout, vyšetřit, vysvětlit a pomoci. Chápu, že pacoši jsou různí, leckterý si diagnozu stanoví sám, nebo podle sousedky a pak se diví, že doktor má jiný názor. Posílat ke specialistovi s kdečím není zrovna známka dobrého praktického lékaře. Tak to alespoň vidím já. V. Pruner

Přestoupila jsem k panu MUDr. Zikulovi a jsem velice spokojená s přístupem i léčbou. Moje předchozí obvodní lékařka měla většinou starost o jiné věci, než s jakými jsem přišla. Mohu říci, že s přístupem, zájmem a péčí pana doktora jsem se nesetkala a to myslím v tom nejkladnějším smyslu slova., Bohužel nyní navštěvuji lékaře poměrně často. Mohu srovnat přístup lékař - pacient.

Pan doktor je velice příjemný, dodržuje pracovní dobu, zajistí pacientovi soukromí, jak se píše v některých zde uvedených hodnoceních. Je ale také velmi šetřivý, raději vám vysvětlí, že vlastně nic nepotřebujete. Ani vyšetření specialistou, ani léky. Takže odcházíte se stejným problémemem s jakým jste přišli a jako bonus si odnášíte špatné svědomí, že jste obtěžovali s malichernostmi. A už vůbec nedoporučuji chodit s něčím, na co pan doktor nestačí. Proměna jako Dr.Jekyll a Mr.Hyde. Přišlo na to asi víc pacientů a proto už se "nekoná nabitá čekárna" před jeho ordinací, jak tomu kdysi bývalo. Ono je to ale jedno, obvodní lékaři dostanou peníze za pacienta ať přijde, nebo hledá pomoc jinde. Závěrem - pokud vám nic moc není, budete spokojeni. Ale máte-li opravdu zdravotní potíže a potřebujete doktora, důrazně nedoporučuji.

Pana doktora Zikulu nedoporučuji. Léčil mě úplně na něco jiného, něž mi bylo. Ke specialistovi mě poslal až po několikáté žádosti. Nakonec se moje pracovní neschopnost prodloužila o celé 3 měsíce, po které mě léčil on na něco jiného. Specialista byl úplně v šoku, když zjistil, že se už léčím 3 měsíce na úplně něco jiného. Jsem ráda, že jsem se odstěhovala a už k němu nechodím.

Samozřejmě někdo může mít jiný názor.

Praktického lékaře nenavštěvuji často, ale s panem doktorem Zikulou jsem nikdy neměla problémy. Je vždy milý a ochotný. Na všem jsem se s ním dokázala domluvit. S údolím dutých hlav je to bohužel pravda, takže panu doktorovi přeji silné nervy i nadále.

Na každou nemoc má PENICILIN

Omlouvám se a opravuji z "údolý dutých hlav" na "údolí dutých hlav" = to byl překlep.
Nebo je to asi důkaz, že jsem taky místní :-)

Obdivuji ho, že dokáže ordinovat v "údolý dutých hlav". Vzhledem k tomu, že znám "místní" vím, že to tu nemá lehké...

velmi dobrý lékař,ochotný,dodržující ordinační hodiny,odborník s praxí a jediný lékař,široko daleko,který vám při vyšetření zajistí soukromí!!!Autore,zřejmě patříš k simulantům,který nebyl uznán práce
neschopným a teď tu pomlouváš!navíc nemáš zkušenosti,jak to chodí u jiných doktorů-troubo!!!!

jAKO DLOUHOLETÝ PACIENT,KTERÝ MÁ MNOHO ZKUŠENOSTÍ S MNOHA JINÝMI LÉKAŘI,NEMOHU SOUHLASIT S HODNOCENÍM DOKTORA ZIKULY JAKO ŠPATNÉHO!!!Proč?Na úvod pro nespokojeného,který namá zkušenosti s tím jak to chodí jinde.Vážený,zažil jste např.to,že když mají lékaři ord .dodu,tak,že ji dodržují?Pan doktor Zikula má od 7 hod. a to se dodržuje,a to je jedeiný,široko,daleko!!!!Mám zkušenost,že u nejmenovnýc strávím celé dopoledne,právě proto,že nejdříve kafíčko.....Vážený stěžovateli,taková maličkost,jako je soukromí u lékaře ,tak jako je právě tady není široko daleko!myslím sestřičky mimo!!!!!Vážit si dobrého a obětavého doktora se asi nenosí!!!!!