Petr Žák, chirurg Praha

Poliklinika Prosek a.s.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Pan doktor MUDr. Žák je výborný lékař, absolutně slušný, pečlivý, ochotný, apod.... vč. sestřičky .... měl jsem mnoho úrazů, ten poslední úraz, můj nejhorší, doléčil svým zákrokem a léčbou pan doktor Žák. Po roce a půl mám jenom minimální, nepatrné následky, a to zásluhou pana doktora, který přesně zhodnotil a naordinoval terapii po úrazu. Špatná hodnocení na lékaře, níže uvedené, nepatří pravděpodobně na pana doktora. Měl jsem osobně příležitost s arogantním jednáním v jeho ordinaci , ale to nebyl pan doktor Žák, ale nějaký záskok.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Byla jsem u p. Žáka opakovaně s hemoroidy. Pokaždé po pokaženém pohotovostním zákroku v nemocnici Bulovce. Vždy mi pomohl a byl vstřícný. Mohu ho jen doporučit.

Umístění: CHIRURGICKÁ A PROKTOLOGICKÁ AMBULANCE

Příliš nechápu nízké hodnocení pana doktora. Dnes jsem u něj byl poprvé, projevil se velmi sympaticky, standardně komunikoval, jemně v rámci možností vyšetřil, předepsal léky, doporučil režimová opatření, vzal mne přesně na minutu, kdy jsem byl objednán.

Celkově velká spokojenost.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Pan doktor Žák byl velmi příjemný a se synem komunikoval naprosto profesionálně. Vše mu vysvětlil, provedl ambulantní chirurgický zákrok. Přesto, že syn po tomto nepříjemném zákroku málem omdlel a dělalo se mu zle, panu doktorovi to nevadilo a ponechal nám čas na zotavení přímo v ordinaci.

Byla jsem u pana doktora Petra Žáka kvůli potížím s hemeroidy. Když zjistil, že tatínek je po operaci karcinomu tlustého střeva, objednal mě automaticky na kolonoskopii, kterou mi provedl celou a zcela ohleduplně a bezbolestně. Navíc má velmi příjemnou a milou sestřičku, ochotnou. Jsem ráda, sama bych na kolonoskopii nikdy nešla, a teď mám aspoň jistotu, že jsem ok. Myslím, že je to pečlivý a schopný doktor.