Petr Žák, chirurg Praha

Poliklinika Prosek a.s.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Hemoroidy

Nejhorší lékař co jsem zažil, uráží kolegy z jiných odd, arogantní, nepříjemný, seřval mě i za to, že mi praskl hemoroid před zákrokem jako by jsem za to mohl. Opravdu hrůza už nikdy více !

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Vyndání stehů

Nechat ošetřit dceru u MUDr Žáka byla obrovská chyba. Byl velmi nepříjemný, křičel a ještě zákrok zakončil rodičovskou přednáškou. Zajímavé je, že naši dceru ani nepozdravil, natož aby se s ní pokusil navázat další kontakt. Ale přednášku o výchově k lásce k lékařům jsme dostali my. NEDOPORUČUJI.

U pana doktora jsem byla několikrát - poprvé s několikatýdenní bolestí zápěstí, kdy mi bylo uděláno sono a poté jsem byla odbyta s tím, že tam nic není (komunikace s pacientem není silnou stránkou pana doktora, on sám skoro nemluví a na otázky odpovídá úsečně). Žádné doporučení, nic. Odcházela jsem s pocitem hypochondra. Můj problém vyřešil posléze fyzioterapeut během 1 sezení, ale na to jsem si musela přijít sama. Další návštěva byla vnější hemoroid s tím, že mi bylo navrhnuto gumičkování. Když jsem se ptala na jiné metody, byla jsem opět odbyta, že výsledek je stejný, jen to stojí peníze a pokud chci něco jiného, mám si to zjistit sama..... Šla jsem tedy na gumičkování a poté jsem se ptala na prášky na bolest, prý si mám vzít Ibuprofen. Po 2 dnech "lezení po zdi" bolestí a překračování maximální denní dávky doporučeného preparátu jsem byla zpět s trombózou. Ta mi byla rozříznuta, opět jsem žádala prášky proti bolesti a prý si mám koupit něco v lékárně. Tam mi řekli, že mají maximálně ten Ibuprofen a jestli chci něco silnějšího, tak to musí předepsat lékař....(to to ten doktor neví?) Po dalších 2 dnech nesnesitelných bolestí (a to si myslím, že nejsem žádná fňukna, mám za sebou 2 komplikované porody bez jakýchkoliv "oblbovadel" a Ibuprofen si vezmu cca 2x do roka), kdy se boule u konečníku spíš zvětšovala, než aby mizela, jsem se objednala k jinému doktorovi. Tam byl naprosto jiný přístup - pan doktor mi vše v klidu dopodrobna vysvětlil, mimo jiné mi řekl, že gumičkování vnějších hemeroidů se neprovádí právě z důvodu velké bolestivosti a když jsem na jeho otázku, co mi doktor předepsal na bolest, odpověděla, že nic, tak chvíli nevěřícně zíral.....zkrátka nejsem masochista (jinak než sadistickými sklony si přístup pana doktora Žáka vysvětlit neumím) a v této ordinaci už mne nikdo neuvidí.

Ja som bola u Dr.Záka na koloskopii a jsem velmi sklamaná, protože mi udělal jenom polovicu střev a poslal me domů, a aby jsem přišla za rok nehoráznost n e d o p o r u č u j i ješte jsem se s tak slabým dr. nepotkala. Nelíbi se mi, myslím si že je nešikovný potvrdila jsem si informace aj od ostatních pacientů , už k nemu nepujdu. Bohužel.

I když dle netu je pan doktor profík, mě se zkušenost nepotvrdila. Zhnisaný prs byl sice prořezán (přiznávám se, že jsem do té doby nevěděla kolik řezů se na článek prstu vejde...), ale pak pan doktor pozapomněl šít. Tak rána je po 14 dnech stále prohnisaná a ke všemu konce ran k sobe nesrostly, neměly jak, když nebyly fixovány. Tak jdu pod nůž znovu, ale jinam. Hledám lepšího. :-(