CHIRURGICKÁ A PROKTOLOGICKÁ AMBULANCE

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

pan doktor mi velmi pomohl, rok nemohu pohnout rukou. teď me čeká operace . odstraní mi kus lokte,díky. vřele doporucuji

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Dobře popsaný problém a vysvětlení následné léčby poranění kotníku. V ordinaci to odsýpá a člověk, tak netráví zbytečně moc času v čekárně.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Naprosto skvělý tým a slušný a profesionální přístup pana doktora i sestřičky. Jejich rychlost jsem obdivovala, až mě to překvapilo. Moc děkuji za ošetření.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Pan doktor MUDr. Žák je výborný lékař, absolutně slušný, pečlivý, ochotný, apod.... vč. sestřičky .... měl jsem mnoho úrazů, ten poslední úraz, můj nejhorší, doléčil svým zákrokem a léčbou pan doktor Žák. Po roce a půl mám jenom minimální, nepatrné následky, a to zásluhou pana doktora, který přesně zhodnotil a naordinoval terapii po úrazu. Špatná hodnocení na lékaře, níže uvedené, nepatří pravděpodobně na pana doktora. Měl jsem osobně příležitost s arogantním jednáním v jeho ordinaci , ale to nebyl pan doktor Žák, ale nějaký záskok.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Byla jsem u p. Žáka opakovaně s hemoroidy. Pokaždé po pokaženém pohotovostním zákroku v nemocnici Bulovce. Vždy mi pomohl a byl vstřícný. Mohu ho jen doporučit.

Umístění: CHIRURGICKÁ A PROKTOLOGICKÁ AMBULANCE

Příliš nechápu nízké hodnocení pana doktora. Dnes jsem u něj byl poprvé, projevil se velmi sympaticky, standardně komunikoval, jemně v rámci možností vyšetřil, předepsal léky, doporučil režimová opatření, vzal mne přesně na minutu, kdy jsem byl objednán.

Celkově velká spokojenost.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Pan doktor Žák byl velmi příjemný a se synem komunikoval naprosto profesionálně. Vše mu vysvětlil, provedl ambulantní chirurgický zákrok. Přesto, že syn po tomto nepříjemném zákroku málem omdlel a dělalo se mu zle, panu doktorovi to nevadilo a ponechal nám čas na zotavení přímo v ordinaci.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Hemoroidy

Nejhorší lékař co jsem zažil, uráží kolegy z jiných odd, arogantní, nepříjemný, seřval mě i za to, že mi praskl hemoroid před zákrokem jako by jsem za to mohl. Opravdu hrůza už nikdy více !

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Vyndání stehů

Nechat ošetřit dceru u MUDr Žáka byla obrovská chyba. Byl velmi nepříjemný, křičel a ještě zákrok zakončil rodičovskou přednáškou. Zajímavé je, že naši dceru ani nepozdravil, natož aby se s ní pokusil navázat další kontakt. Ale přednášku o výchově k lásce k lékařům jsme dostali my. NEDOPORUČUJI.

U pana doktora jsem byla několikrát - poprvé s několikatýdenní bolestí zápěstí, kdy mi bylo uděláno sono a poté jsem byla odbyta s tím, že tam nic není (komunikace s pacientem není silnou stránkou pana doktora, on sám skoro nemluví a na otázky odpovídá úsečně). Žádné doporučení, nic. Odcházela jsem s pocitem hypochondra. Můj problém vyřešil posléze fyzioterapeut během 1 sezení, ale na to jsem si musela přijít sama. Další návštěva byla vnější hemoroid s tím, že mi bylo navrhnuto gumičkování. Když jsem se ptala na jiné metody, byla jsem opět odbyta, že výsledek je stejný, jen to stojí peníze a pokud chci něco jiného, mám si to zjistit sama..... Šla jsem tedy na gumičkování a poté jsem se ptala na prášky na bolest, prý si mám vzít Ibuprofen. Po 2 dnech "lezení po zdi" bolestí a překračování maximální denní dávky doporučeného preparátu jsem byla zpět s trombózou. Ta mi byla rozříznuta, opět jsem žádala prášky proti bolesti a prý si mám koupit něco v lékárně. Tam mi řekli, že mají maximálně ten Ibuprofen a jestli chci něco silnějšího, tak to musí předepsat lékař....(to to ten doktor neví?) Po dalších 2 dnech nesnesitelných bolestí (a to si myslím, že nejsem žádná fňukna, mám za sebou 2 komplikované porody bez jakýchkoliv "oblbovadel" a Ibuprofen si vezmu cca 2x do roka), kdy se boule u konečníku spíš zvětšovala, než aby mizela, jsem se objednala k jinému doktorovi. Tam byl naprosto jiný přístup - pan doktor mi vše v klidu dopodrobna vysvětlil, mimo jiné mi řekl, že gumičkování vnějších hemeroidů se neprovádí právě z důvodu velké bolestivosti a když jsem na jeho otázku, co mi doktor předepsal na bolest, odpověděla, že nic, tak chvíli nevěřícně zíral.....zkrátka nejsem masochista (jinak než sadistickými sklony si přístup pana doktora Žáka vysvětlit neumím) a v této ordinaci už mne nikdo neuvidí.