Psychiatrická ambulance
Škroupova 48, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Je mi 30 a měla jsem velkou nedůvěru v psychiatry. Byl mi doporučen a jsem velice ráda, že mě vzal.Je také poměrně mladý a je vidět , že i pokrokový. Cítím se u něho velice dobře - dokáže se vcítit i pochopit, vysvětlit vše... a myslím, že všichni bodou spokojeni.

Mám s panem doktorem velmi dobrou zkušenost. Individuální terapie mi velmi pomohla. Prostředí je příjemné, cítila jsem se uvolněně a bezpečně.

Pomohl mi, rychle rozpoznal o co jde, šel přímo k věci, nastartoval mě.

Výborný psychiatr s intelektem a přehledem nejen v oboru, vzdělaný, se zájmem o pacienta. Je si vědom toho, že jak se člověk cítí, není dáno jen množstvím tablet, které spolkne, snaží se s pacientem dohodnout.

Pan doktor je vysoce kvalifikovaný odborník.CHodím k němu několik roků,jeho péče o pacienty je příkladná.Pracovní dobu má prakticky pořád.Vřele doporučuji.

Je to pokud se nepletu jediný psychiatr v Brně, který je ochoten a schopen se zabývat speciálními skupinkami, zaměřené na závislosti.Hledá řešení, najde si čas, přesto, že je ohromně vytížený. Vstřícný a chápající, velmi mnoho si pamatuje což obdivuji, protože příběhů, které vyslechne je mnoho. Vřele doporučuji!

S tímto lékařem jsem se setkal již za konunistů a už v té době působil jako světlý zjev
v socialistickém zdravotnictví. Mohu je doporučit !!!!!!!!!!!!!!!!

Před tímto lékařem smekám. Je to nesmírně lidský odborník. Přestože má rozsáhlou ordinační dobu i další odborné aktivity, tak sem se u něj nikdy necítil na okraji zájmu, a to i přes to, že můj příběh nebyl psychiatricky nijak zajímavý. Velmi mi pomohl v akutní fázi, jeho závěry jsou opravdu úžasné - někdy jsem nepřestával zírat, jak vě mě dokáže číst. Je nesmírně chytrý, s VYNIKAJÍCÍ pamětí. 100%

Velmi oceňuji, že mi pan doktor pomohl v okamžicích, kdy mi bylo velmi nedobře. Myslím, že to zdaleka není samozřejmost.

Vstřícný, ochotný, empatický, spolehlivý, odborně na vysoké úrovni, vždy dosažitelný a ochotný pomoci. Lidský přístup.