Psychiatrická ambulance
Škroupova 48, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Mně pomohl, žádné štěkání jsem nezažil, choval se korektně a kompetentně. Pravda, pro předpis mnoha léků jsou asi lepší ordinace...

Před několika lety jsem chodila k panu doktorovi Zahradníkovi. Při první návštěvě mi zdělil, že žádné léky nepotřebuji.Po dvou letech jeho "léčení" mně chtěl poslat do Vojenské memocnice,aby prý mně převedli na nové léky. Toto dělá všem pacientům,když si není sám sebou jistý.Za dva roky jeho péče jsem měla několik docela špatných stavů, které vůbec nemusely být. Než jsem sama odešla,doporučoval mně, ať přestanu brát jeden lék. Bohužel vůbec mu nevadilo,že tento lék se nesmí náhle ukončit.Tím jsem se dostala do tak špatného stavu,že jsem vůbec nespala,celá se třásla,za týden 5 kg zhubla a bylo mně hrozně. Proto jsem šla k panu doktorovi pro radu /jak se všude doporučuje/. Pan doktor mi přes domovní telefon u vchodových dveří řekl: " To vám zase nesedí nové léky viďte paní ....!?" Po této základní psychologické neschopnosti jsem od něho odešla. Nová pani doktorka mně jeden lék zvýšila a ostatní odebrala. Od té doby jsem si slíbila, že už nikdy nedovolím nikomu, aby se mnou takto hazardoval.Přeji všem nemocným,ať najdou takové doktory,kteří své profesi rozumějí a dokáží se vcítit do pocitů psychycky nemocných pacientů.

No - pro mě docela ano.

Ne,ne,ne.

Přístup psychiatra je jistě věcí názoru, mně vyhovuje, když vidím, že lékař o mém problému přemýšlí a hledá souvislosti. Ale nemusí to vyhovovat každému. S "důrazem na poplatky" jsem se tady ale opravdu nesetkala, spíš naopak; párkrát jsme oba na poplatek zapomněli, a určitě nemám - narozdíl od jiných ordinací - pocit, že mi někdo chce vnutit lék či další vyšetření z komerčních důvodů...

Nepříjemný, neempatický člověk. Naprosto bez snahy vcítit se do pacientovy situace. Není schopen poradit,ani uklidnit,vždy působý uspěchaným a přetíženým dojmem.
Dělá si své často zcestné závěry a vnucuje je opakovaně klientům. Bylo by vhodné, aby lékař jeho formátu zaměstnal zdravotní sestru, nebo nějakou administrativní pracovnici na zvedání telefonů a podávání antabusu alkoholikům, kterým se tedy tento lékař celkem obstojně věnuje. Také je v této ordinaci kladen důraz na výběr 30-ti korunového poplatku.
Během schůzky klidně i 6x zvedá telefon a objednává si pacienty a klient musí stále znovu navazovat v přerušeném rozhovoru..Zaráží mě, že vůbec neinvestuje do zvelebení čekárny, ordinace a dost zastaralého a odpudivého WC. Pokud dobře počítám má tento lékař na jednoho pacienta 30 min. v osmihodinové pracovní době ošetří 16 pacientů a každý zaplatí 30 Kč to je 16 x 30 = 480 Kč za den. Za týden to je 480 x 5 = 2400 Kč a za měsíc 2400 x 4 = 9600 Kč jen na vybraných poplatcích,takže myslím že investovat měsíčně 400 Kč do koupení pěkných hrnkových rostlin, nebo do vymalování čekárny a rekonstrukce WC by ho nepoložilo,ale bohužel to tak není !Tento lékař je tedy reklama na to, jak se z psychiatrie dá udělat celkem dobrý byznys .......:)

Kdysi jsem u pana Zahradnika byla, je to uz par let.Celou dobu mlcel a pak rekl jedinou vetu a ukazal tam, kde bylo treba.Od te doby jsem uz nikdy nebyla v podobne situaci..z te jedne vety cerpam dodnes.Stoji za to se s nim setkat:-).Dik Jana

Opravdu dobrý, jde k podstatě problému a snaží se najít řešení.

Tento pan doktor je velice ochotný lidský přístup a snaží se maximálně pomoct.Ochotně mě pomohl zavolal i o víknedu když sem potřebovala a napsal recept nemůžu si stěžovat.Moc vám děkuji a určitě toho pana doktora doporučuji.

Psyciatr s přehledem o oboru i se zájmem o pacienta. A snaží se vyjít vstříc i s termíny, pracuje denně i odpoledne.