Dr. Karla Farského 267, Vysoké nad Jizerou

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie

Věnuji se zejména chirurgii ruky - úrazy komplexně včetně mikrochirurgie, korekční výkony porazových stavů, dále chirurgii získaných a některých vroz...

• plastická chirurgie

Umístění: Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie chirurgie ruky

Vynikající chirurg, oddaný své práci
Osobně velmi příjemný
Na mém zákroku odvedl vinikající práci. Od volného laloku přez rekonstrukci nervů až po rehabilitace.

Umístění: jiné místo Operace prstu

pan doktor Vondra (+Lhotsky) mi operovali velmi komplikovanou zlomeninu prstu (3nas.zlom.v kloubu). Puvodni odhady vypadali, ze prst zůstane v kloubu bez pohybu, protoze z kostiček byl pred operaci guláš. Dostal jsem konstrukci Suzuki. Po operaci jsem s prstem obcas pohnul o 1mm, bal jsem se aby mi neprirostli slachy :). Momentalne hybnost na 80procent, na orvni pohled uplne zdravy prst. Děkuji za zachranu prstu. Nevím co bych jinak dělal..

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Chtěla jsem se zeptat zda bych mohla u vás podstoupit rekonstrukci prsou jedno mám a druhé je po mastektomii . A zda by mohla být operace bez krevní transfúze? Děkuji za pochopení S pozdravem Jana

Dobrý den paní Jano, rekonstrukce prsou provádí v největším množství Klinika plastické a estetické chirurgie u sv. Anny v Brně. Najde tam kompletní team, který se dané problematice věnuje a může Vám nabídnou veškeré typy rekonstrukcí. Aktuálně stran vytíženosti je nejvhodnější se domluvit na konzultaci Dr. Streit, nebo Dr. Kubek, oba jsou vstřícní a šikovní.

S pozdravem

MUDr. Petr Vondra

8. 2. 2018 jsem upadla na pravou ruku. Byla jsem ošetřena v Říčanech -rovnání zápěstí, 9. 2. v Benešově - rovnání, další kontrola 13. 2. na RTG zjištěna opět špatná pozice kostí-DIAGNÓZA S5260 zlom. dol. konce ulny i radia, zavřená. Od prvního ošetření mi je doporučována operace, proto jsem na kontrolu 9. 2. šla nalačno, operace však nebyla možná pro silný otok. 13. 2. byl otok ještě velký, lékař řekl otok kulminuje, na kontrolu za týden tj. 20. 2. Současně mi řekl, že operace by měla být do deseti dnů po úraze. Otok dnes 16. 2. je stále na prstech vidět, pomalu ustupuje. 20. 2. bude od operace dvanáctý den. Nevadí to, nebude pozdě na operaci?

Dobrý den, nemusíte mít obavy, operaci lze dobře provést i po dvou týdnech. Naopak je někdy lepší počkat na opadnutí otoku, pro lepší hojení operační rány.

Hodně štěstí.

MUDr. Petr Vondra