Zeyerova 168/2, Mariánské Lázně

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Perfektni veterinar,dojizdime za nim z Karlovych Varu. Davam ale 4 hvezdicky,protoze se mu hodne zkazily sestricky. Nyni je tu jedna velmi neprijemna,ktera neumi jednat s lidmi..Velika skoda pro takoveho profika na takove urovni,ktery pan doktor je.

Pana doktora nám doporučila jedna známa a musím říct, že o mou sphynxí slečnu se postaral znamenitě. 3 roky zpátky jsme jí nechali vykastrovat a udělal to pořádně, v Chebu je strašná veterina, mraky lidí a neschpný doktor. Příští týden jedeme na přeočkování. Nemám proti panu doktorovi žádné výhrady, jen ho vřele doporučuju. Lukáš Krejčí, Cheb

Perfektní. Ke zvířátkům se chová moc hezky. Máme starou fenku a jak co nemoc, tak vždy pomohl na výbornou. Vřele doporučuji.

C

K tomuto veterináři jezdím již téměř 14 let a vždy mi pomohl a to i v případě, kdy ostatní doktoři zlomili nad některou z mých koček hůl. Dojíždím k němu z Karlových Varů, ale vzdálenost mi vůbec nevadí. Podle mého je to veterinář na svém místě, své práci dokonale rozumí a má perfektní vybavení, které umí i perfektně použít na rozdíl od řady dalších lékařů. Je vynikající diagnostik. Z mého pohledu mohu jen doporučit, cena plně odpovídá kvalitě.

Dekujeme panu doktorovi Vodickovi a a pani doktorce Pinterove a celemu personalu veterinarni kliniky za veskerou peci o oba nase pejsky - Maxika a Avinku a za jejich citlivost a profesionalitu. Prejeme vam vsem krasne svatky a uspesny novy rok. Krhounkovi a Engelskirgerovi, KV

Pan Vodička jako jediný z veterinářů, které jsme navštívili s naším psem, zjistil pravou diagnózu. Všichni ostatní nám tvrdili, že má náš pes zaražené větry a jediný pan Vodička udělal celkové vyšetření a zjistil, že má náš pes už rok zánět žaludku. Vše nám vysvětlil a názorně ukázal, co se jak bude dít. Děkujeme

výborný veterinář!! v okolí rozhodně nejlepší, i když trochu drahý. Myslim, že je to člověk na svém místě, který ví co dělá.

Nejlepší veterinář, kterého v širokém okolí znám ! Je velice milý na pacienty a jejich páníčky...Všechna vyšetření - krve, srdce, RTG,....na počkání, vše pečlivě vysvětlí, ukáže, provede,...a celkový přístup je 100% profesionální !!! A sestřičky jsou taky šikovné a hodné.... Zdravím Martina E.