Petr Velíšek, gynekolog Písek

MUDr. Petr Velíšek

Gynekolog

Heydukova 101, Písek
Ordinace gynekologicko-porodnická

S panem doktorem mám nej skusenosti a to i s cistou a ne jen jednou a zanetem dokonce jsem nrmohla otěhotnět a ted budu stasnou maminkou jsem u nej rada a pokud sr neodstehuji tak u nej zustanu dokud bude ordinovat

Mě pan doktor zachránil život, našel mi rakovinu, díky němu žiji, vždy v těch nejhorších okamžicích pro měl čas a pochopení. Dcera i snacha k němu také chodí a jsou spokojené, dokonce bych řekla, že je nám poskytována nadstandartní péče. Proto máme tolik lékařů aby si každý našel toho svého, nesouhlasím s osočujícími názory. Když vám pan doktro nevyhovuje najděte si jiného

podle mě je pan doktor velmi dobrý :) mám ho rada je hodnej a hodně mi pomohl když sem čekala dvojčatka :) i me příbuzné hodně pomohl! A ty negativní komentáře ? No i mistr tesař se někdy utne! A jsme jen lidé ! S chybami ! Já ho mám prostě rada a nedám na nej dopustit, třeba tady doktororka taky prorazila hlavičku ve 34týdnu holčičce protože dostala nový vnitřní ultrazvuk, tak jestli ho chtěla vyzkoušet .... Mám vás rada a budu k vám s radosti chodit dokud to půjde ! Tereza Ch.

Já jsem spokojená, pan doktor byl i u toho, když jsem se narodila, takže ho znám celý život :-) Nestydím se před ním, povídá si se mnou jako kamarád a veškeré dotazy zodpoví, jen se musíte zeptat, myšlenky číst neumí!
Zatím jsem žádné velké problémy neměla, ale mojí mamince neuvěřitelně pomohl, přišel na její rakovinu včas a zachránil ji.

Ordinaci pana doktora Velíška mohu jen doporučit. Vyšetření provádí s citem, na každý dotaz odpoví srozumitelně a ihned, za požadované platby 30 Kč se předem omlouvá apod. Považuji ho za velkého profesionála, kterého bych za jiného píseckého gynekologa nevyměnila. A jeho sestřičku také ne, je naprosto skvělá, vstřícná, empatická a milá.

Pana doktora Velíška mohu s čistým svědomím doporučit všem pacientkám. Je svědomitý, zodpovědný, zkušený, navštěvuji jeho ordinaci léta a nemohu si na nic stěžovat. Doporučila jsem ho i svým známým, které měly negativní zkušenosti z jiných ordinací, ochotně je přijal a i ony jsou maximálně spokojené. V.K.

ZNÁM PANA DOKTORA UŽ 25 LET, KDY JSEM PŘIŠLA DO PÍSKU. POMOHL MI VŽDY, KDYŽ BYLO TŘEBA ( RIZIKOVÉ TĚHOTENSTVÍ ) , DOBRÉ SLOVO KDYŽ BYLO TŘEBA....
nEHODN OTÍM LÉKAŘE PODLE TOHO ZDA MI NAPSAL RECEPT KDYKOLIV JSEM SI O NĚJ SAMA ŘEKLA ( TO NEDĚLÁM...), ALE HODNOTÍM JAK JE LIDSKÝ A EMPATICKÝ K PACIENTŮM. nA PANA DOKTORA NEDÁM DOPUSTIT.

Já mám dobrou zkušenost, ale neměla jsem nikdy závažné problémy.

Po přečtení příspěvků mám pocit, že sem píše jen převážná většina lidí s negativní zkušeností. Za sebe s čistým svědomím musím říct, že jsem se ještě s takovou pečlivostí a ochotou nesetkala. Pan doktor je můj 4.gynekolog a nemohu si ho vynachválit, sestřičku ještě víc. Všechna vyšetření provádí svědomitě a dá si s člověkem práci, aby problému přišel na kloub. Přešla jsem k němu od paní doktorky, která má hodnocení 100%, ale u ní jsem se setkala pouze s mávnutím ruky a výsměchem "když máte bolesti při styku, tak nestykujte" žádná ochota hledat další varianty léčby a HAK.... U pana doktora též velká výhoda v dostupnosti objednání hned na 2. den

Já jsem s panem doktorem velmi spokojena a samozřejmě i s paní sestřičkou.Když jsem byla těhotná hodně mě pomohli.Můžu jenom doporučit.