Petr Velíšek, gynekolog Písek

MUDr. Petr Velíšek

Gynekolog

Heydukova 101, Písek
Ordinace gynekologicko-porodnická

Pana doktora nedoporučuji. Při nevolnosti mi neprovedl žádné vyšetření ani testy, svedl to na stres. Při předložení žádosti, od jiného lékaře, o provedení již konkrétních testů a předepsání antibiotik konstatoval, že testy dělat nebudeme, řekneme, že vyšli negativně a předepsal léky. Při poslední návštěvě a mém sdělení, že se v odhadu výsledků mýlil a vše mohlo vést až k neplodnosti, odpověděl, že neplodnost se vždy přisoudí nějaké nemoci či vadě a neřeší se, zda opravdu byla důvodem. Neuvěřitelné. Pak už jsem se stavila jen za, teda velmi příjemnou, sestřičkou pro přeposlání karty k jinému lékaři. Výslovně pana doktora nedoporučuji anebo přeji extra pevné zdraví.

Hodnocení "velmi slabé" je opravdu slabé slovo. Když jsem k němu chodila já, každý problém byl mykóza, na kterou mi psal masti, které lze volně koupit v lékárně, cytologie mě pokaždé poměrně dost bolela a když jsem přišla v 18 s tím, že si přeji antikoncepci, nic okolo mi nevysvětlil, napsal mi první, která mu padla do oka. Vrchol byl, když jsem k němu šla s bolestmi břicha - nebyl schopen poznat cystu, kterou mi zaléčila až jiná paní doktorka v Plzni, kam jsem se přestěhovala. Mé mamince sice řekl, že cytologie vyšla špatně a že je to už závažné, ale ne život ohrožující, ale víc neřešil, komentoval - budeme čekat. Po nešetrné cytologii dokonce několik dní krvácela. Maminka přešla k jinému píseckému gynekologovi, který udělal všechna potřebná vyšetření a zjistil rakovinu děložního čípku. Jak bude volný termín, půjde maminka na operaci. Tohoto pána opravdu nedoporučuji, podle mého názoru už na tuto práci nemá a je opravdu hodně laxní. Vůči sestřičce nemám nejmenšího slova, vstřícná, milá, profesionální.

K panu doktorovi sem chodila několik let,a jeho laxnost mě opravdu dostávala - jen mi napsal HA a pokaždý sem se dozvěděla,že reventivku teda uděláme příště... když už to tak bylo 2roky,přešla sem k jiné paní doktorce sem velmi spokojená

S panem doktorem jsem byla spokojená, dokud nenastaly problémy - krvácení, záněty. Zní to neuvěřitelně, ale žádného vyšetření jsem se nedočkala. Návštěvu vždy vyřešil velmi rychle napsáním receptu, a nebylo jich málo! Bohužel se moje problémy stále prohlubovaly. Kultivaci provedl po dvou měsících, a to na moji výslovnou žádost.
Po dvou velmi vyčerpávajících měsících jsem skončila u lékařky, která konstatovala silnou alergickou reakci na velké množství preparátů a antibiotik.
Přístup pana doktora byl velmi laxní a neprofesionální. O komplexním řešení situace nemůže být ani řeč.
Navíc letní prázdninovou pracovní dobu můžeme panu doktorovi pouze tiše závidět, pacientkám již méně. Kdo nezažil, nepochopí...
Pan doktor Velíšek a jeho gynekologická ordinace je přesný obrázek toho, jak by to nemělo v žádném případě vypadat.
Doufám, že při volbě nového lékaře budu mít větší štěstí, i když moje tělo se z „léčebných zásahů“ pana doktora bude ještě dlouho vzpamatovávat, a nejen tělo...

K panu doktorovi jsem chodila pred par lety. Zadne pravidelne prohlidky. Nic mi jako mlade holcine nevysvetlil. Pri problemu to vzdy byla mykoza. Kdyz jsem pak zacala chodit k pani doktorce, nestacila jsem se divit. Nechapu, jak jeste muze delat v oboru. Jinak sestricka velmi prijemna a ochotna.

S panem doktorem mam spatne zkusenosti, velmi rad provadi diagnostiku od stolu, aniz by prohledl pacientku.

Po všech svých zkušenostech,nedoporučuji.Pan doktor dokáže být velice arogantní,pokud nepatříte mezi jeho vyvolené pacientky.l

No tak ač jsem chlap tak musim napsat ke gynekologovi že nedoporučuji. Já a moje přítelkyně jsme mladý pár a pokoušíme se o miminko. Od svých 4 kamarádek vím, že od něj všechny utekly toto jsem říkal i své přítelkyni - ať od něj také jde pryč. Škoda že neuposlechla!! Když to nějakou dobu nedostala, řekl jí, že se jedná jen o hormonální poruchu. Dal jí nějakou injekci - asi měsíc měla menstruaci v různé intenzitě - když už to nevydržela a šla tam tak jí pan doktor řekl, že se asi spletl a že zřejmě před podáním té jakési injekce byla těhotná. Takže bravo pane doktore...... Ještě dnes se z toho dáváme dohromady. NECHODIT. Mějte se.

Odešla jsem od něho nelíbí se mi jeho jednání .... Jediné čeho je mi líto je ta milá sestřička co je u něho. Musí mít nervy ze železa.