Ordinace gynekologicko-porodnická
Heydukova 101, Písek

S panem doktorem mám nej skusenosti a to i s cistou a ne jen jednou a zanetem dokonce jsem nrmohla otěhotnět a ted budu stasnou maminkou jsem u nej rada a pokud sr neodstehuji tak u nej zustanu dokud bude ordinovat

Pana doktora nedoporučuji. Při nevolnosti mi neprovedl žádné vyšetření ani testy, svedl to na stres. Při předložení žádosti, od jiného lékaře, o provedení již konkrétních testů a předepsání antibiotik konstatoval, že testy dělat nebudeme, řekneme, že vyšli negativně a předepsal léky. Při poslední návštěvě a mém sdělení, že se v odhadu výsledků mýlil a vše mohlo vést až k neplodnosti, odpověděl, že neplodnost se vždy přisoudí nějaké nemoci či vadě a neřeší se, zda opravdu byla důvodem. Neuvěřitelné. Pak už jsem se stavila jen za, teda velmi příjemnou, sestřičkou pro přeposlání karty k jinému lékaři. Výslovně pana doktora nedoporučuji anebo přeji extra pevné zdraví.

Mě pan doktor zachránil život, našel mi rakovinu, díky němu žiji, vždy v těch nejhorších okamžicích pro měl čas a pochopení. Dcera i snacha k němu také chodí a jsou spokojené, dokonce bych řekla, že je nám poskytována nadstandartní péče. Proto máme tolik lékařů aby si každý našel toho svého, nesouhlasím s osočujícími názory. Když vám pan doktro nevyhovuje najděte si jiného

Hodnocení "velmi slabé" je opravdu slabé slovo. Když jsem k němu chodila já, každý problém byl mykóza, na kterou mi psal masti, které lze volně koupit v lékárně, cytologie mě pokaždé poměrně dost bolela a když jsem přišla v 18 s tím, že si přeji antikoncepci, nic okolo mi nevysvětlil, napsal mi první, která mu padla do oka. Vrchol byl, když jsem k němu šla s bolestmi břicha - nebyl schopen poznat cystu, kterou mi zaléčila až jiná paní doktorka v Plzni, kam jsem se přestěhovala. Mé mamince sice řekl, že cytologie vyšla špatně a že je to už závažné, ale ne život ohrožující, ale víc neřešil, komentoval - budeme čekat. Po nešetrné cytologii dokonce několik dní krvácela. Maminka přešla k jinému píseckému gynekologovi, který udělal všechna potřebná vyšetření a zjistil rakovinu děložního čípku. Jak bude volný termín, půjde maminka na operaci. Tohoto pána opravdu nedoporučuji, podle mého názoru už na tuto práci nemá a je opravdu hodně laxní. Vůči sestřičce nemám nejmenšího slova, vstřícná, milá, profesionální.

K panu doktorovi sem chodila několik let,a jeho laxnost mě opravdu dostávala - jen mi napsal HA a pokaždý sem se dozvěděla,že reventivku teda uděláme příště... když už to tak bylo 2roky,přešla sem k jiné paní doktorce sem velmi spokojená

podle mě je pan doktor velmi dobrý :) mám ho rada je hodnej a hodně mi pomohl když sem čekala dvojčatka :) i me příbuzné hodně pomohl! A ty negativní komentáře ? No i mistr tesař se někdy utne! A jsme jen lidé ! S chybami ! Já ho mám prostě rada a nedám na nej dopustit, třeba tady doktororka taky prorazila hlavičku ve 34týdnu holčičce protože dostala nový vnitřní ultrazvuk, tak jestli ho chtěla vyzkoušet .... Mám vás rada a budu k vám s radosti chodit dokud to půjde ! Tereza Ch.

Já jsem spokojená, pan doktor byl i u toho, když jsem se narodila, takže ho znám celý život :-) Nestydím se před ním, povídá si se mnou jako kamarád a veškeré dotazy zodpoví, jen se musíte zeptat, myšlenky číst neumí!
Zatím jsem žádné velké problémy neměla, ale mojí mamince neuvěřitelně pomohl, přišel na její rakovinu včas a zachránil ji.

Ordinaci pana doktora Velíška mohu jen doporučit. Vyšetření provádí s citem, na každý dotaz odpoví srozumitelně a ihned, za požadované platby 30 Kč se předem omlouvá apod. Považuji ho za velkého profesionála, kterého bych za jiného píseckého gynekologa nevyměnila. A jeho sestřičku také ne, je naprosto skvělá, vstřícná, empatická a milá.

Pana doktora Velíška mohu s čistým svědomím doporučit všem pacientkám. Je svědomitý, zodpovědný, zkušený, navštěvuji jeho ordinaci léta a nemohu si na nic stěžovat. Doporučila jsem ho i svým známým, které měly negativní zkušenosti z jiných ordinací, ochotně je přijal a i ony jsou maximálně spokojené. V.K.

S panem doktorem jsem byla spokojená, dokud nenastaly problémy - krvácení, záněty. Zní to neuvěřitelně, ale žádného vyšetření jsem se nedočkala. Návštěvu vždy vyřešil velmi rychle napsáním receptu, a nebylo jich málo! Bohužel se moje problémy stále prohlubovaly. Kultivaci provedl po dvou měsících, a to na moji výslovnou žádost.
Po dvou velmi vyčerpávajících měsících jsem skončila u lékařky, která konstatovala silnou alergickou reakci na velké množství preparátů a antibiotik.
Přístup pana doktora byl velmi laxní a neprofesionální. O komplexním řešení situace nemůže být ani řeč.
Navíc letní prázdninovou pracovní dobu můžeme panu doktorovi pouze tiše závidět, pacientkám již méně. Kdo nezažil, nepochopí...
Pan doktor Velíšek a jeho gynekologická ordinace je přesný obrázek toho, jak by to nemělo v žádném případě vypadat.
Doufám, že při volbě nového lékaře budu mít větší štěstí, i když moje tělo se z „léčebných zásahů“ pana doktora bude ještě dlouho vzpamatovávat, a nejen tělo...