Moravia Dent spol. s r.o.
tř. Osvobození 1388, Otrokovice

Umístění: Moravia Dent spol. s r.o. Jiný

Nejlepší, úžasný stomatolog jakého jsem měla kdy možnost poznat. Svým přístupem mě zbavil fobie strachu ze zubaře. Jsem jeho klientem třicet let a po předchozích zkušenostech na něj nedám dopustit. Skvělý odborník, skvěle vedená zubní klinika.

Je prostě super.

Vynikající lékař a člověk

Pan Doktor je velmi příjemný a ochotný, vše srozumitelně vysvětlí a pokud sám není spokojen s výsledkem, tak se na pacienta nevykašle, ale snaží se to vše udělat ku spokojenosti všech.

K panu doktorovi chdím již 12 let vždy jsem byla spokojena. Je to odborník, vždy příjemný a svou práci odvádí dobře. U mně se jednalo o porcelánové náhrady, takže větší zákrok. Jeho práce ale byla perfektní.Doporučuji.

Pan doktor je vynikající. Přístupem je takový jaký by měl být každý lékař vůči pacientovi, tedy vždy příjemný a ochotný. Práci kterou odvede je perfektní. Prostě v souvislosti s tímto stomatologem mohu hovořit jen v superlativech.

K panu doktorovi chodím již řadu let a jeho péči si můžu jen vynachválit. Velmi vstřícný přístup, moderní metody a vynikající výsledky. Také prostředí ordinace a čekárny je velmi příjemné. Od doby co jej navštěvuji, se již nebojím zubaře.