Hudcova 74, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Zámecká 49, Rosice
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

suzovičová vynikajicí lekař krasny pristup k pacientum umi poradit a hlavně vylečit je rychly zodpovědny a vezme vas kdykoliv je potreba moc mu dekuji a jsem rada ze je muj lekař

Pana doktora mohu jen doporučit. Pomohl mi už několikrát. Poprvé jsem k němu přišla s nafouklým kolenem, poté co mi jiný doktor udělal 2x punkci, která nikam nevedla. Pan doktor naordinoval berle, bandáž, odpočinek a cvičení a problém byl vyřešen. Pomohl mi s bolestmi rukou, se spadlou klenbou a s bolestmi a omezenou pohyblivostí ramene po nehodě. Manželovi také pomohl s bolestmi kolene po nehodě. I když jsem se přestěhovala mimo Brno, pana doktora rozhodně nehodlám měnit.

Lepšího ortopeda v Brně a širokém okolí není. Vstřícný, příjemný, léčba účinná. Kéž by takových lékařů bylo více, ale bohužel, není. Je to PAN DOKTOR. Díky.

Výborný, odborník na svém místě. Konečně mě dokopal k artroskopii po mých přetrvávajících problémech s kolenem.

Velmi profesionální přístup k pacientům, odborník na svém místě. Takových lékařů je stále velmi málo. Děkuji za péči, kterou mi věnuje, při léčbě mých kolen.

Velmi zkušený lékař, který je na svém místě.

super doktor,umí milý příjemný komunikativní

Velmi dobrý ortopéd,dobré metody léčení.

Lepšího ortopeda jsem nepoznala, dříve jsem chodila co měsíc na ošetření a teď mám po jeho léčbe minimální bolesti

Zkušený lékař