Gynekologická ordinace
Svatopluka Čecha 1254, Kladno

Oblastní nemocnice Kladno a.s.
Vančurova 1548, Kladno

Pan doktor je vynikající ve svém oboru, pomohl mi vyřešit vleklé gynekologické záněty a nic nezanedbá, není arogantní a namyšlený, jako někteří ostatní lékaři, když se jich člověk na něco vyptává tak odbydou a pospíchají a neudělají v případě potíží ani ultrazvuk, což jsem se bohužel setkala.Pan doktor nic nezanedbá, docházím k němu jako soukromá pacientka a jsem velice spokojená a nikdy mě neodbyl.Byla jsem v péči už u více gynekologů.

Já osobně mám s p.primářem bohužel nemilou zkušenost, kdy jsem se i přesto, že jsem klad.gyne.nedůvěřovala,ale i tak jsem si ji zvolila při svých potížích a nastoupila k hospitalizaci,kdy jsem po několika potratech a umělém oplodnění a následném rizik.těh.dvojčat opakovaně krvácela.Hospitalizována jsem byla celkem 3x, takže se domnívám, že má zkušenost s MUDr.Ullrychem nebyla jen čímsi vyumělkována,ale měla jsem možnost poznat tohoto lékaře.Při první hosp.jsem byla nadšená jeho pečlivostí a přístupem k pacient.,zanedlouho při druhé a třetí, a ta třetí byla v této nemocn. skutečně má posl.v životě, jsem bohužel tyto dojmy neměla,p.primář a jeho neetický přístup k mé osobě, to, že mi do očí lhal o tom,že podal sestře pokyn o podání injekce proti krvácení a k žádnému takovému pokynu nikdy nedošlo, jeho ironický přístup,,dle jeho slov psychická podpora,, a spoustu dalšího a dalšího, o kterém víme nejlíp já sama,paní na pokoji,která byla všeho svědkem a sám p.doktor, a proto, pokud si bude p.doktor číst tento příspěvek chci mu vzkázat,,jsem štastná, že jste mne svým neurvalým,nelékařským a neetickým chováním přiměl k tomu,že jsem nastoupila do FN Motol,kde dva dny po Vašem propuštění okamžitě odhalili příčinu mého krvácení a pomohli mi zastavit hrozící potrat,a tak zachránili naše dvojčátka,měl by jste si sáhnout do svého lékařsk.srdce a nedělat co Vás nebaví a dělat i to,co nemáte zaplacené,jsem ráda,že spousta žen,má s tímto dokt.pozitivní zkušenost,já toto bohužel říci nemohu a bohužel,jsem tuto svou zkušenost vypravovala dál,svému okolí a setkala se jen s nepříjemnými vzpomínkami ostat.žen na tohoto lékaře.Lékařům klad.gyn.děkuji,ani na jednoho nemohu snést špat.slova a přístup sester na 2.p,je opravdu ten nej,ale buďmě zdrávi,ať raději lékaře nepotřebujeme...

PAN PRIMÁŘ ULLRYCH MĚ PŘED 6-LETY ZACHRÁNIL ŽIVOT. MĚLA JSEM RAKOVINU A PAN DOKTOR MĚ VE SLANÉM NA GYNEKOLOGII OPEROVAL. VŠICHNI SE TAM KE MĚ A K OSTATNÍM CHOVALI MILE A VELICE OCHOTNĚ. TENKRÁT JSEM JEŠTĚ POSLALA PO MÉM NÁVRATU Z NEMOCNICE PANU PRIMÁŘI DĚKOVNÝ DOPIS,KTERÝ BYL ZÁROVEN PODĚKOVÁNÍM ZA VŠE CO PRO MĚ PO PRODĚLANÉ RAKOVINĚ S NÁSLEDNOU LÉČBOU VŠICHNI V ČELE S PANEM DOKTOREM UDĚLALI...DÍKY JIM STÁLE ŽIJI, PRACUJI A JSEM ZKRÁTKA JEŠTĚ NA TOMTO SVĚTĚ !!!DÍKY-ŠKABRADOVÁ HANA- KRALUPY NAD VLTAVOU

K panu primáři chodím již skoro třicet let.Díky jeho léčbě a starostlivosti mám alespoň jedno dítě.Moje léčba byla dlouhodobá.Vystřídala jsem spoustu takzvaných kapacit,ale nikomu se tento pro mě zázrak nepovedl.Všichni nade mnou zlámali hůl a tvrdili mi,že v životě mít děti nebudu.Jediný pan primář Ullrych mě léčil měl se mnou trpělivost a opravdu lidský přístup.Dodnes jsem mu vděčná a do smrti budu,že díky němu mám zdravého,krásného syna,kterému je dnes 22let.Pane primáři děkuji!Kateřina Trávníčková

Pan primář Ullrich byl službu konajícím lékařem , když jsem pro závažný zdravotní problém , plynoucí ze špatné léčby / mladá paní doktorka , která nastoupila po mé gynekoložce , ke které jsem chodila a byla naprosto spokojena desítky let / musela akutně , večer , vyhledat pomoc v kladenské nemocnici .
Jeho ochota i profesionalita a hlavně pěkný přístup , mě naprosto uklidnily.
Nyní jsem již jeho pacientkou , jsem v pořádku a jsem mu za to vděčná .
Doporučuji !

K panu primáři chodím krátce, ale musím říct, že je to opravdu odborník a specialista. Předtím jsem jezdila do Prahy, protože tam pracuji a musím říci, že na mě vyzkoušeli všechny možné preparáty, co existují na trhu a příčina byla nakonec úplně jinde! Pan doktor jako jediný, mě poslal na pořádná vyšetření a tam se zjistila diagnóza.Pan primář je opravdu skvělý, mohu doporučit všem. Je ochotný, vše vysvětlí a navíc vždycky pomůže.Opravdu nejlepší! jeho pacientka...

Nejlepší,nejlepší

Panu primáři bych chtěla poděkovat za úžasný porod, při kterém mi vyhověl v každém ohledu. Díky němu a úžasným kladenským porodním asistentkám jsem si domů odnesla krásnou a zdravou holčičku a také jsem z porodnice odcházela se zážitkem. Málo žen může řící, že si porod opravdu užily:-)))). Pan primář mi zachránil těhotenství, kdy několikrát hrozil předčasný porod, takže i za naší malou dcerku mu děkuji.

Panu doktorovi chodím léta, dříve do Slaného a nyní do Kladna, jsem naprosto spokojená, je to bezvadný člověk, velice jemný při vyšetření, všechno vysvětlí, je milý, ochotný, vždy mi pomohl, vždy se s ním dá mluvit a domluvit, je to profesionál na svém místě, takže vřele doporučuji, k jinému bych už ani nešla.

poznala jsem pana Ullrycha ještě jako primáře slánské porodnice a nemůžu si ho vynachválit. Při porodu mi vše vysvětlil, i manželovi. Šití po nástřihu jsem vůbec necítila, ještě mě rozesmýval abych se bolesti při porodu nebála. Byla jsem s ním opravdu moc spokojená