ČSA 1600, Hostivice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Odborný oční lékař

Naše ordinace nabízí kvalitní a kompletní ambulantní oftalmologickou péči. Úzce spolupracujeme s předními klinickými pracovišti v Praze, zejména s o...

• oftalmologie

Pan doktor je velice milý, každý problém umí vysvětlit, tak, že to pochopí i laik. Z naší rodiny jeho péče využívá již 9 členů!

Pan doktor Trávníček je velký profesionál ve svém oboru, vždy vyřešil efektivně všechny problémy, které se mně nebo mému příteli přihodily. Navíc je velmi příjemný, ochotný a vše podrobně vysvětlí - je štěstí mít takového lékaře.

Omlouvám se zapomněla jsem oznámkovat:-DTak k panu doktorovi už chodí celá moje rodina a posílám tam i známí.Přístup je lidský,obětavý a milý.Pan doktor je moc fajn a sestřička taky.Srozumitelně vše vysvětlí,poradí.V ordinaci má všechny možné přístroje že nemusí člověk nikam dojíždět a má u ordinaci hned optiku kde jsou taky fajn lidi takže to má člověk vše po ruce.Dávám jim všem 1!

Nejlepší oční lékař,pečlivý a příjemný a stojí za to si za ním dojet i když je to pro nás z ruky.

mám velmi dobrou zkušenost - jsem v jeho péči cca 10 let.
má znalosti, schopnost a možnost dobře vyšetřit a tedy dobře léčit

k panu doktorovi už chodí celé příbuzenstvo a známí, protože s tak příjemným přístupem k pacientům a vynikající odbornou pomocí se hned tak někde pacient nesetká. 1*