Urohelp
Božetěchova 79, Brno

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urohelp Jiný

Dostala jsem žádanku od praktického lékaře na vyšetření na urologii. Obvolala jsem několik urologických ambulancí a buď neměli smlouvu s pojišťovnou, nebo neberou nové pacienty. Pan doktor Tomaštík neměl dobré recenze, ale nedala jsem na to a zkusila se k němu do ordinace objednat. Musím říct, že mě pan doktor mile překvapil. Vstřícné a milé jednání, vysvětlení k nálezu, který jsem jinde nedostala. Pana doktora vřele doporučuji.

Umístění: Urohelp Jiný

Nejsem si úplně jistá, co tento pan doktor děla v ordinaci. Docházela jsem za ním několikrát kvůli opakovaným problémům s močovými cestami a vždy po mě jen hodil recept na antibiotika. Žádné detailní vyšetření nikdy neproběhlo, žádná snaha vyřešit příčinu stále se co měsíc opakujících problému, raději vše pan doktor zaplácne antibiotiky. Bez komentáře. A to nemluvím o jeho arogantnosti. Navíc je pan doktor věčně schovaný za rouškou, kterou požaduje i po vás a není mu rozumět ani slovo. Jsem z něj nešťastná. Doporučuji hledat jiného doktora. Tento rozhodne ne

Umístění: Urohelp

Tohoto lékaře vůbec nedoporučuji. Vždy arogantní přístup s nevhodnými poznámkami a s pocitem co vlastně člověk otravuje - o nějaké lidskosti a profesionalitě nemůže být zdaleka řeč. Až co jsem se dostala k jiném urologovi jsem zjistila, co vše za důkladná vyšetření se dělá a jak pečlivě stanovit diagnózu. U tohoto urologa to vždy bylo řešení jen silnými antibiotiky. Takže po x letech jsem odeslána na všechna vyšetření. Za mě šílená zkušenost.

Umístění: Urohelp Obtíže v oblasti ledvin

MUDr. Petra Tomaštíka jsem vyhledal jako urologa na doporučení obvodního lékaře a byl jsem s jeho přístupem a ochotou zcela spokojen. Rychlé ,věcné vyšetření s přesnými informacemi, profesionální přístup.

Umístění: Urohelp

Já osobně jsem velice spokojená a mohu doporučit. Ordinaci má dobře vybavenou, nemusela jsem nikam jezdit za přístroji.
Vždy když jsem měla akutní problémy, do hodiny se o mě postaral bez objednání.
Když jsem v 8 měsíci těhotenství měla slabí zánět a moje gynekoložka mne poslala urgentně k obvodnímu lékaři na kontrolní testy, v Mojí ambulanci mě nechtěli vzít a objednávali mne za skoro týden, i když věděli, že jde o akutní test. U pana doktora mě vzali okamžitě a bez řečí.
Když jsem jednou přišla, že mám zničeho nic od ranního čůrání silné bolesti, necpal mi hned antibiotiky. Nejdříve mne vyšetřil a vše vysvětlil. Testy pak ukázali, že tentokrát opravdu nemám zánět, ale že to byl písek. To co mi na to doporučil okamžitě pomohlo.

MUDr. Petra Tomaštíka jsem vyhledal jako urologa na doporučení obvodního lékaře a byl jsem s jeho přístupem a ochotou zcela spokojen. Všechno mně v klidu vysvětlil a doporučil léčebný postup, který se na rozdíl od jiného uznávaného brněnského urologa ukázal jako naprosto správný. Doporučil mně urologické oddělení ve Fakultní nemocnici u Sv. Anny, kde jsem byl nadmíru spokojen. Pan doktor Tomaštík, je opravdu odborník na svém místě a mohu ho všem pacientům doporučit. Jemu děkuji, že moje onemocnění bylo včas odhaleno ještě v době, kdy se dalo úspěšně léčit. Matoušek Vladimír

Výborný profesionální, ale zároveň i lidský přístup. Vyšetření bylo komplexní a proběhlo rychle, ale bez zbytečného časového presu. Všechny otázky mi byly zodpovězeny.
Velmi doporučuji.

Nevím jaký je ke svým stálým pacientům, ale poté co jsem k němu byla odeslána na vyšetření právě k němu, musím se podělit o svoji nepříjemnou zkušenost. Doktor byl skutečně velmi arogantní, ani takt, ani vychování a už vůbec ne lidský přístup. Naprosto nevhodné poznámky a zcela neprofesionální přístup. Komunikace s pacientem na nulové úrovni a diagnoza vlastně nestanovena a záležitost vyřešena silnými antibiotiky s tím, že mám jít do práce. Po návštěvě skutečně kvalitního lékaře mi byla vystavena neschopenka a hlavně byl normálně stanoven proces léčení na základě pečlivé prohlídky. U dr. Tomaštíka trvala prohlídka cca 3 minuty a doktor se neobtěžoval mně ani dotknout.
Prosím ti, kteří jsou zvyklí na skutečnou profesionalitu, vychovanost pečlivost a solidní jednání a práci nechť tohoto lékaře vyškrtnou ze svého zorného pole.

Velmi kvalitní práce. Jiného lékaře bych nehledal. DOPORUČUJI.))

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

K panu doktorovi jsem se dostal po operaci srdce s rakovinou prostaty,v době,kdy jsem byl neoperabilní. Pokusil se mě dostat do výzkumného programu,a když to nevyšlo, převedl mě k primáři Urologie u Sv.Anny - MUDr. Rovnému,se kterým můj soušasný stav předem probral. Nadsdardantní přístup - jak profesně,tak lidsky.