Na Sadech 13, Poliklinika Sever, České Budějovice
GynPro CB s.r.o. - gynekologická amb.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Ž

S panem dokorem spokojena nejsem, je nepříjemný, nezajímají ho pocity pacientky, na vše mi vždy odpovídá s nechutí, člověk se ho bojí na něco zeptat,,,, joo jen kdybych mu přispěla nějakým finančnim příspěvkem, to by se usmival ... i vtěhotenství na mě nebyl zrovna nejmilejší ... celkové hodnocení - jsem nespokojena a měnim gynekologa !

Dobrý den, nevíte prosím, jestli tento lékař nabírá ještě nové pacientky?Moc děkuji za odpověď

Perfektní gynekolog, super přístup, fajn prostředí. Zájem o pacientky, vyšetření šetrné, nebolí. Sestřiška velmi příjemná. Tak si představuji profesionála ve svém oboru. Děkuji pane doktore.

K panu doktoru jsem neměla žádné připomínky až do mého těhtenství. Bohužel díky malé četnosti prohlídek nezachytil blížící se předčasný porod. I když celé těhotenství probíhalo bez problémů, rodila jsem o 5 týdnů dřív. Na přijmu v porodnici se paní doktorka taky moc divila, že jsem během těhotenství měla tak málo prohlídek. Zřejmě by se při častější kontrole dalo předčasnému porodu zabránit. Ale jinak si na pana doktora nemůžu stěžovat. Milý, vstřícný, vše vysvětlí. Vybavení ordinace je na úrovni. Super setřička.

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat,co mám udělat, abych byla přeřezaena od mé současné doktorky k panu doktorovi? Stačí to oznámit doktoru Švecovi nebo musím něco ještě řešit s bývalou doktorkou?
Děkuju za odpověď :)

Jaká je přesná adresa pana doktora? Nemohu ho na uvedené adrese najít...a ještě bych se chtěla zeptat zdali pan doktor nabírá pacintky?

Milčo,
pacientky prozatím přibírá. Je lepší tam jít osobně.
Ordinační doba je následující:
po- 7-12, 13-14.30
út- operuje v nemocnici
st-dopol.-těhotenská poradna,
13 - 17.30
čt-12.30-17 (dopol.ordinuje v Ševětíně)
pá-7-12.30

Jíto já odešla taky od dr.Tůmy,můžeš se objednat hned,on si tě vyšetří ap ak ti dá lísteček,nebo si zavolá k Tůmovi pro kartu,ale já si pro ní musela jít sama,ale nevadilo mi to,dala mi jí sestřička do ruky a ani se na nic neptala,za což sem moc ráda.takže bych to určitě řešila hned.přeju hodně štěstí Nagyová

Je to můj čtvrtý gynekolog a úplně nejlepší s takovým příjemným lékařem jsem se ještě nesetkala i sestřička je vynikající oba rozumí své práci a dokáží poradit,vřele všem doporučuji