Na Sadech 13, Poliklinika Sever, České Budějovice
GynPro CB s.r.o. - gynekologická amb. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Já osobně pana doktora bych nedoporučila. Podařilo se mi po několika letech otěhotnět, ale pana doktora to zřejmě nezajímalo. Na první prohlídku mě sestřička objednala, až když už jsem měla být v 8 týdnu těhotenství a to jsem tam volala, když jsem byla v 5 týdnu. Dřív to je podle nich asi zbytečné. Navíc, když mi bylo přes týden neskutečně špatně a to tak, že už jsem nedošla ani do práce a volala jsem tam v pátek v 10.45 a říkala jsem svoje problémy, tak mi sestřička sdělila, že když mi je tak strašně špatně, ať si dojedu do nemocnice, že oni za chvilku stejnak končí - podle ordinačních hodin končili ve 12.30. Tak jsem jela do nemocnice a k panu doktorovi už jsem nikdy nešla.

Nepoznal mi mykózu.

Já pana doktora Švece, určitě nedoporučuji. Zažila jsem ho jednou, bylo to krátce před porodem. Chtěl mě hospitalizovat s velkou srdečního rychlostí mého dnes už ročního chlapečka. Upozorňuji, že to absolutně akutní nebylo. Řekla jsem mu, že mám doma ještě syna dvouletého a musím tedy smluvit hlídání a tak. A on na mě spustil, že tady nemá čas sedět dvě hodiny a čekat jak se rozmyslim, zvedl se a šel pryč. Musim ho pochválit, za opravdu úžasný přístup k těhotným pacientkám.