Varhánkova 227, Polná
Praktický zubní lékař (mapa)

Výborný

Velmi zkušený praktik, zákroky provedeny vždy profesionálně (má zkušenost pouze běžné zákroky - plomba, zubní kámen). Vždy dokázal úspěšně vyřešit problém. Spolehlivý, odborník. Doporučuji.

Pan doktor má hodně praktických zkušeností,je dobrý lékař

Ano ta sestřička je opravdu mooc hodná. Řekl bych, že nejlepší ze všech co jsem kde pozkal!

Musím panu doktorovi velice poděkovat za trpělivost a hlavně vysokou profesionalitu i rychlost , s jakou se mě věnuje ! Perfektní je i sestra Dita,která nepokazí legraci a svojím přístupem navodí úplně jinou atmosféru , než je pro nás atmosféra zubařského křesla .

Pan doktor se mi vždy maximálně věnuje a je moc hodný,když se bojím.Má i moc příjemnou sestřičku,která dokonce i podrží za ruku při velikém strachu.Trhání zubu pak ani nebolí.

V ordinaci pana doktora jako zubaře se to dá přežít.Je dobrý lékař,pracuje poctivě.Má velice příjemnou sestřičku.

Výborný

Pan doktor má hodně praktických zkušeností,je dobrý lékař