Petr Sikora, chirurg Ostrava

MUDr. Petr Sikora

Chirurg

Krakovská 28, Ostrava
Odborný lékař chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Okřídlené heslo"Sportem ku zdraví aneb k trvalé invaliditě"u pana doktora neplatí,Jsme léta jeho pacienti a i přes pokročilý věk stéle sportujeme a užíváme života.Pokud příjdou přece jen nějaké zdravotní neduhy uměrné věku pak najdem u něj a jeho pracovního týmu vždy erudovaný přístup podpořený mílým, povzbudivým slovem a eterickou vůní ordinace.člověk se necítí jako v ordinaci,ale u dobrého kamaráda,který vždy dokáže pomoci,Vřele doporučujeme Jan a Zdeněk Kupkovi

Pokud máte dobrý pocit jít k lékáři s vědomím, že jsem v dobrých rukách, tak to je právě ordinace pana MUDr. Petra Sikory. Kvalitní a ochotný lékář , najde si pro vaši otázku odbornou odpověd a poradí jak postupovat. Éterické prostředí z vůní svíček a vykoukne na Vás hezká a příjemná sestřička. Máte pocit jako, že se Vám to jen zdá. Opravdu vřelé doporučuji a fandím takovým lékařům a ordinacím. Člověk má mít dobrý pocit, když jde na vyšetření či zákrok a být v psychické pohodě. U pana doktora a sestřičky to platí dvojnásob. Děkuji za vše.
Pavel Konečný

První dojem malá čekárna, malá ordinace, příjemná a milá sestřička, přísný výraz pana doktora. Skutečnost – nač ohromnou čekárnu, když v ní nikdo nemusí dlouho čekat, oč menší ordinace, o to lépe vybavená, sestřička je ještě příjemnější, než se zdálo. Pan doktor se může tvářit, jak chce, při příchodu Vás skutečně slušně pozdraví, přivítá a zeptá se na Váš problém. Velice příjemné jednání je doplněno i okamžitým odborným vyřešením Vašeho problému. Takového lékaře mohu jen a jen doporučit! Hank

Před třemi týdny sem měla strašné problémy, ohledně loktů. Pálily, bolely, nevěděla jsem, kam ty ruce mám dát, jedna návštěva u doktora Petra Sikory, nemám dodnes problém. Proto mu za to velmi děkuji, že jsem nemusela postoupit žádnou operaci, ikdyž tento lékař není ortoped, nýbrž chirurg. Příjemné prostředí, sestřička úžasná, všechno absolutně v pořádku, žádná dlouhá čekací doba. Mockrát mu děkuji.

pěkná ordinace super doktor sestřička nádherná všem doporučujipavla

Pana MUDr. Petra Sikoru znám celý život .Je mi 62 let .Postupně odoperoval mamince a sestře žlučník ,mi hemeroidy a dvakrát kýlu .Tu poslední-pupeční 25 cm ,(pooperační po operaci tumoru tlustého střeva )mi ve spolupráci s primářem MUDr. Holeczym dal taky do pořádku . Všechny operační zásahy proběhly bez komplikací a byly provedeny profesionálním lékařem .Doporučuji .
Maximálně spokojený pacient JAN STUCHLÍK

Velmi sympatický doktor a příjemná sestřička. DOPORUČUJI všem!!!

Je to opravdu velmi dobrý lékař, odborník, ochotný, dochvilný a pečlivý.

Na Silvestra mě pokousal na noze velký pes.Svěřila jsem se do péče pana doktora Sikory a jeho sestřičky Hanky.Po perfektním sešití rány jsem pravidelně docházela 3 měsíce 3krát v týdnu na převazy a čištění rány.Pokaždé mě přijala milá sestřička,doktorovo srdečné DOBRÝ DEN!VÍTÁM VÁS! skvělá atmosféra,dobrá nálada a vůně vonných svíček.Z rány 8,5cm x 5,5cm mám na noze šrám,jako bych se škrábla o větev. Máte zlaté ruce,pane doktore!!! Hana Jantová,Dubina

Byla jsem velice spokojená, byť jsme byly s dcerkou "jen" na nastřelení náušnic, ale jinde vás vystresují, nebo se jim do toho nechce... tady perfektní přístup, sestřička mě dokonale uklidnila, bylo to hned. Doporučuji.