Petr Sikora, chirurg Ostrava

MUDr. Petr Sikora

Chirurg

Krakovská 28, Ostrava
Odborný lékař chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Tohoto lékaře zásadně nedoporučuji. Arogantní nekomunikativní protivný ani nevím zda napsat lékař. ještě jsem se s takovým přístupem nesetkala. Nikdy za celý svůj život jsem se u lékaře tak nerozčílila a to díky jeho arogantnímu přístupu . Ještě že to jeho chování kompenzuje hodná sestřička, ale upřímně ji lituji.

Umístění: Odborný lékař chirurgie Hemeroidy

Návštěvu tohoto lékaře ( jestli se mu dá tak říkat ) výrazně NEDOPORUČUJI. Po příchodu do ordinace mě 15 minut ignoroval psaním do počítače, na kterém si pouštěl hudbu tak nahlas, že jsem mu pomalu ani nerozuměl co říká.
Po zeptání co mi je a mé odpovědi (hemeroidy), na mě hned spustil, že to on je doktor a on rozhoduje co mi je a není. Poté mě nechal kleknout na stůl a bez jakéhokoliv slova co a jak bude dělat mi zavedl ano-skop a začal po mě řvát s čím mu tam chodím.
Poté zase čtvrthodiny beze slova psal na PC a pak mi sdělil ,že se se mnou párat nebude a jediné co se dá dělat je jít na operaci se zotavením cca měsíc. Tak arogantního člověka jsem snad v životě nepotkal.
Nakonec jsem si vyhledal jiného doktora, kde je přístup zcela jinačí, vše předem vysvětlil a ambulantně mě lečí, kdy po 10 minutách absolutně bez bolesti, můžu jít do práce.
U MUDr. Sikory bych si nenechal ani vyříznout bradavici..

Pan Sikora je velice nepříjemný člověk, ani doktorem ho nazvat nemohu, odbyl mou diagnostiku i léčbu a díky jeho neochotě něco řešit mam 2 roky po jeho navštěvách stále problemy s pohybovým aparatem a to je mi 24. Vykašlal se na mě jako na obyčejného sportovce kdesik z malé dědiny na kterém si nemuže udělat reklamu. Odbytá péče a špatna léčba spolu s necharakterním a neprofesionálním přístupem spolu s jeho aroganci je neslučitelne s nějakým pozitivním hodnocením.

Tohoto doktora absolutně nedoporučuji. Při vstupu do ordinace se na mě ani nepodíval.
Přišel jsem k němu z hemeroidy a anální trhlinou.Uprostřed vyšetření kdy jsem měl v konečníku anoskop .Dost to bolelo vzhledem k tomu že mám i trhlinu začli společně ze sestrou s otázkama kolik jsem platil u jiného chirurga za výkon odstranění hemoroidu kroužkama .Proč se mě nezeptal po tom co dokončí vyšetření konečníku???.Hodně nedůstojné pro mě. Byl uspěchaný. Potom co to dokončil jsem se zeptal abych se ujistil 2 krát na stejnou věc a seřval mě vulgárním výrazem.Nebudu tady psát co. Absolutně nelidský přístup doktora.Hodně bezcharakterní člověk. Přitom já jsem tam přišel s absolutně slušným jednáním tak jako vždy protože si doktorů vážím ale tohle jsem ještě nezažil.Ukázal svou pravou tvář. Na pojištovně si nechal proplatit za pohmat prstem+anoskop 1150 kč ,přitom jiný chirurg jen 610 kč .Nevím co si mám myslet. Chtěl jsem s ním můj problém probrat ale nedal mi vůbec prostor a odbyl mě během pár minut. NEDOPORUČUJI,

Vyšetření zánětu odbyl slovy: "je to přetížené, určitě z cvičení. chce to klid ortézu a aulin..." ortéza absolutně nepomohla, z aulinu jsem měl jen žaludeční potíže a zranění se absolutně nezlepšilo. Ortoped mi řekl, že je tohle řešení je ztráta času a po aplikace jedné injekce mám už rok absolutní klid. Řezat by mu šlo, ale diagnostika a práce s pacientem nic moc

Velice náladový lékař, první návštěva v naprostém pořádku, při další se ukázal jako arogantní nepříjemný lékař, ke kterému už jsem neměla nikdy chuť se vrátit.