Odborný lékař chirurgie
Krakovská 28, Ostrava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Doktora nedoporučuji, arogantní,nekomunikuje. Při obyč otázce se vám vysměje do obličeje. Odcházela jsem úplně zhnusená. Snad už půjde do důchodu ordinaci konečně plně předá.

Nikdy jsem nezažila lepší a lidský přístup jak u tohoto lékaře a jeho sestřičky.
Chtělo by to více lékařů s tak úžasným přístupem.

Tohoto lékaře zásadně nedoporučuji. Arogantní nekomunikativní protivný ani nevím zda napsat lékař. ještě jsem se s takovým přístupem nesetkala. Nikdy za celý svůj život jsem se u lékaře tak nerozčílila a to díky jeho arogantnímu přístupu . Ještě že to jeho chování kompenzuje hodná sestřička, ale upřímně ji lituji.

Umístění: Odborný lékař chirurgie Hemeroidy

Návštěvu tohoto lékaře ( jestli se mu dá tak říkat ) výrazně NEDOPORUČUJI. Po příchodu do ordinace mě 15 minut ignoroval psaním do počítače, na kterém si pouštěl hudbu tak nahlas, že jsem mu pomalu ani nerozuměl co říká.
Po zeptání co mi je a mé odpovědi (hemeroidy), na mě hned spustil, že to on je doktor a on rozhoduje co mi je a není. Poté mě nechal kleknout na stůl a bez jakéhokoliv slova co a jak bude dělat mi zavedl ano-skop a začal po mě řvát s čím mu tam chodím.
Poté zase čtvrthodiny beze slova psal na PC a pak mi sdělil ,že se se mnou párat nebude a jediné co se dá dělat je jít na operaci se zotavením cca měsíc. Tak arogantního člověka jsem snad v životě nepotkal.
Nakonec jsem si vyhledal jiného doktora, kde je přístup zcela jinačí, vše předem vysvětlil a ambulantně mě lečí, kdy po 10 minutách absolutně bez bolesti, můžu jít do práce.
U MUDr. Sikory bych si nenechal ani vyříznout bradavici..

Pan Sikora je velice nepříjemný člověk, ani doktorem ho nazvat nemohu, odbyl mou diagnostiku i léčbu a díky jeho neochotě něco řešit mam 2 roky po jeho navštěvách stále problemy s pohybovým aparatem a to je mi 24. Vykašlal se na mě jako na obyčejného sportovce kdesik z malé dědiny na kterém si nemuže udělat reklamu. Odbytá péče a špatna léčba spolu s necharakterním a neprofesionálním přístupem spolu s jeho aroganci je neslučitelne s nějakým pozitivním hodnocením.

Tohoto doktora absolutně nedoporučuji. Při vstupu do ordinace se na mě ani nepodíval.
Přišel jsem k němu z hemeroidy a anální trhlinou.Uprostřed vyšetření kdy jsem měl v konečníku anoskop .Dost to bolelo vzhledem k tomu že mám i trhlinu začli společně ze sestrou s otázkama kolik jsem platil u jiného chirurga za výkon odstranění hemoroidu kroužkama .Proč se mě nezeptal po tom co dokončí vyšetření konečníku???.Hodně nedůstojné pro mě. Byl uspěchaný. Potom co to dokončil jsem se zeptal abych se ujistil 2 krát na stejnou věc a seřval mě vulgárním výrazem.Nebudu tady psát co. Absolutně nelidský přístup doktora.Hodně bezcharakterní člověk. Přitom já jsem tam přišel s absolutně slušným jednáním tak jako vždy protože si doktorů vážím ale tohle jsem ještě nezažil.Ukázal svou pravou tvář. Na pojištovně si nechal proplatit za pohmat prstem+anoskop 1150 kč ,přitom jiný chirurg jen 610 kč .Nevím co si mám myslet. Chtěl jsem s ním můj problém probrat ale nedal mi vůbec prostor a odbyl mě během pár minut. NEDOPORUČUJI,

Okřídlené heslo"Sportem ku zdraví aneb k trvalé invaliditě"u pana doktora neplatí,Jsme léta jeho pacienti a i přes pokročilý věk stéle sportujeme a užíváme života.Pokud příjdou přece jen nějaké zdravotní neduhy uměrné věku pak najdem u něj a jeho pracovního týmu vždy erudovaný přístup podpořený mílým, povzbudivým slovem a eterickou vůní ordinace.člověk se necítí jako v ordinaci,ale u dobrého kamaráda,který vždy dokáže pomoci,Vřele doporučujeme Jan a Zdeněk Kupkovi

Pokud máte dobrý pocit jít k lékáři s vědomím, že jsem v dobrých rukách, tak to je právě ordinace pana MUDr. Petra Sikory. Kvalitní a ochotný lékář , najde si pro vaši otázku odbornou odpověd a poradí jak postupovat. Éterické prostředí z vůní svíček a vykoukne na Vás hezká a příjemná sestřička. Máte pocit jako, že se Vám to jen zdá. Opravdu vřelé doporučuji a fandím takovým lékařům a ordinacím. Člověk má mít dobrý pocit, když jde na vyšetření či zákrok a být v psychické pohodě. U pana doktora a sestřičky to platí dvojnásob. Děkuji za vše.
Pavel Konečný

První dojem malá čekárna, malá ordinace, příjemná a milá sestřička, přísný výraz pana doktora. Skutečnost – nač ohromnou čekárnu, když v ní nikdo nemusí dlouho čekat, oč menší ordinace, o to lépe vybavená, sestřička je ještě příjemnější, než se zdálo. Pan doktor se může tvářit, jak chce, při příchodu Vás skutečně slušně pozdraví, přivítá a zeptá se na Váš problém. Velice příjemné jednání je doplněno i okamžitým odborným vyřešením Vašeho problému. Takového lékaře mohu jen a jen doporučit! Hank