Slévačská 36, Praha 14, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Od 100 Kč

TheraGym

Mladý tým s odborníky v oblasti fyzioterapie a rehabilitace včetně masáží. Zákládáme si na kvalitní, dobře cílené diagnostice dětí i dospělých, ze kte...

• fyzioterapeut

Umístění: TheraGym fyzioterapeutická konzultace

Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :)

Umístění: TheraGym problémy s ramenem / lopatkou + halluxy

Fyzioterapeut, kondiční trenér a psycholog v jednom.

Je to prvotřídní "šéfkuchař" který napsal kuchařku na tělo. Tu si otevřu pokaždé, když mám jakoukoliv bolest nebo nepohodlí v těle a vím, že lepší recept než ten jeho bych nenašla.

Vše co říká má hlavu a patu, souvislost. Vždy od Petra dostanu komplexní rady, zejména psychosomatického rázu, jelikož člověka vnímá celistvě.

Co jsem poznala Petra, jiného fyzioterapeuta jsem nenavštívila - nedůvěřovala bych mu tolik jako Petrovi.

Umístění: TheraGym diagnostika, bolest zad, krční páteř

Na Petra jsem se obranila několikrát a vždy mi hodne pomohl. Jednou to bylo s migrénami, jindy s přetíženými zády, kdy se to přenášelo až do bricha, nechala jsem si od něj udělat i kompletní diagnostiku, abych věděla, jak předcházet svým druhům bolesti a na čem nejvíc zapracovat.
Díky jeho profesionálnímu a empatickému přístupu jsem se nebála s ním řešit i poporodní problémy. K jinému fyzioterapeutovi bych nešla a můžu ho jen doporučit všem. Ta úleva od bolesti a funkční tělo díky němu je k nezaplacení. ????

Umístění: TheraGym chronická bolest kolene

Díky Petrovi jsem se zbavil bolesti v koleně. Je to dva roky, co jsem stál před rozhodnutím zda jít na operaci, ale Petr mi pomohl. Stanovil diagnózu a příčinu a navrhl terapii založenou na pravidelném cvičení. Díky úzké symbióze s trenéry v Thera Gymu, konkrétně s Lukášem Wolfem jsem (já nesportovec:-)) začal pod vedením Lukáše cvičit a koleno "funguje". Pozdě, ale přece:-). Říkám si, kde bych asi dneska byl, kdybych se začal "hýbat o třicet let dříve:-). Kluci měli pravdu: Nikdy není pozdě...

Umístění: TheraGym Chronicke bolesti zad a zaludku.

Pokud hledate citlivy, osobni a naprosto profesionalni pristup, je Petr Sadek pravou volbou. Je to clovek, ktery vas bude poslouchat. Vzdy,kdyz jdu do TheraGym,vim,ze mi za hodinu bude o hodne lepe, na tele i na dusi. Diky Petrovi napr. jiz 2 roky neberu leky na chronicke potize se zaludkem nebo si jiz i sama dokazu pomoci,kdyz se zapomenu a zacnou me pres den bolet zada z pretizeni. Do TheraGym chodim vzdy s plnou duverou.

Umístění: TheraGym vadne držení těla

Jsem velice spokojená s přístupem pana magistra.Velice doporučuji sportovcům které doprovází dlouhodobe problémy.
Jsem velice nadšená s personalem Theragym v Hloubětíně.Celá naše rodina tam dochazí v pravidelnych intervalech a jsme spokojení s výsledky,kterých jsme dosahli v kratkem časovém období.
moc děkuji.Skopalová

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla jsem se zeptat ohledně bolesti pod pravou klíční kostí, zda netušíte, co by to mohlo způsobovat? Již cca 3 týdny mně nepravidelně bolí pod pravou klíční kostí, jakoby nějaké píchání a děje se to kdykoliv, ať už jen v klidu sedím nebo něco dělám. S dýcháním to souvislost nemá. Je to ostrá bodavá bolest a netuším z čeho (nezvedám nic těžkého ani nenosím na rameni nic těžkého). Kam s tímto problémem zajít? Netuším odkud ta bolest jde, zda od šlach nebo od plic nebo něčeho jiného. Děkuji.

Dobrý den, potíže, které popisujete, může vyvolávat povícero věcí - rozhodně je výhodne zajít nejprve za rehabilitačním lékařem, který posoudí závažnost obtíží a dokáže určit, zda-li se jedná o obtíže z pohybového systému (napětí svalstva či blokáda kloubu dokáže tyto potíže způsobit). Ten Vám pak doporučí vhodnou terapii nebo další vyšetření.
Přeji brzké uzdravení, s pozdravem Petr Šádek

Mgr. Petr Šádek

Dobrý den, trápí mě morbidní obezita (163 cm a cca 125 kg), věk 26 let. I přítel má nadváhu (190 cm a cca 140 kg, věk 44) a chtěli bychom společně začít sportovat. Problém je, že jediné sporty, které mě kdy dlouhodobě bavily, jsou plavání (nepřichází v úvahu, přítel neumí plavat) a běh. Chůze jen tak bez nějakého cíle mě nikdy nebavila a vždy jsem s tím po pár dnech přestala, jízda na kole mě taky nebaví a nevydržím u toho. Zajímalo by mě tedy, zda je vůbec myslitelné, abychom při naší váze chodili běhat. Samozřejmě by se ze začátku jednalo o pomalý běh sotva rychlejší než chůze, nedokážu ale posoudit, jaký vliv by to mělo na klouby a zda by to bylo horší než nesportovat vůbec a nadále se potýkat s obezitou. Děkuji za radu.

Dobrý den, souhlasím s kolegyní, Nordic walking chůze je ze začátku velmi šetrná varianta, zejména při dobré technice použití hůlek a současně je i fyzicky náročná. Pohybu ve vodě bych se nevzdával, velmi fyzicky vděčná je i chůze ve vodě - je to poměrně náročná činnost fyzicky, přitom šetrná na klouby a nepotřebuje speciální techniku, tudíž vy můžete plavat a partner chodit. Jinak rozhodně je lepší mít pohybovou aktivitu i malé intenzity a četnosti, v případě pozvolného nástupu zátěže si klouby zvyknou a neměly by výrazně bolet, případně lze vyhledat pomoc fyzioterapeuta.

Mgr. Petr Šádek