Baňkování

Dornovy metody +5 Více

Moxování

Neurologie

Rehabilitace

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

V odborné ordinaci se zabývám: Neurologií v celé šíři se zaměřením na pohybový systém. Ambulance bolesti ovlivněním bolesti jak u akutních, tak ...

• Bolesti hlavy

Rehabilitace

Technika raindrop

Čínská masáž gua sha

Neurologie, ambulance bolesti

Umístění: Neurologie, ambulance bolesti zablokovaná žebra

Perfektní profesionální péče. Z mé strany naprostá spokojenost s lékařskou péčí pana doktora, služby jsem využila již dvakrář. Děkuji panu doktorovi a pacientům s problémy pohybového aparátu vřele doporučuji.

Umístění: Neurologie, ambulance bolesti neurologické konzultace

Z předchozích skušenosti v okřesni nemocnici přístup pana doktora byl pro mne obdivuhodný
Jednání po telefonu jak pana doktora tak i sestřičky bylo vstřícní.supr že dá se objednat se na vizitu prez internet.v ten den kdy mne pomohl chtělo se mi před nim kleknout na kolena.moc děkuji

Z návštěvy ordinace pana doktora Rychlíka, jsem byla velmi mile překvapena. Dostala jsem se k němu na doporučení známé,po několikaletém boji s chronickými bolestmi páteře a hlavy. Je to první lékař u kterého jsem se cítila jako lidská bytost a ne jako kus masa ke studii. Díky komplexní péči, které se mi v jeho ordinaci dostalo, můžu fungovat jako normální člověk, a to mluví samo za sebe. Tohoto lékaře velmi ráda doporučuji :)

Musím přiznat.že po předchozích zkušenostech s jinými neurology jsem před návštěvou pana doktora byla poněkud skeptická,ale odcházela jsem naprosto nadšená! Tento skvělý lékař mi už při první návštěvě pomohl od silných bolestí hlavy a krční páteře,s kterými si ostatní nevěděli dlouhá léta rady a předepisovali stále jen silnější a silnější léky na bolest...Manuální medicína pana doktora nemá konkurenci,umí lidem naslouchat a vnímá člověka nejen jako pacienta s bolavým tělem,ale často i duší.Svým přístupem jak k problematice neurologie,tak k člověku jako osobnosti,zanechá pocit jistoty,klidu a důvěry.Je to vynikající profesionál a navíc velice milý a charismatický člověk. Za zmínku stojí i výborná rehabilitace s velmi milým personálem.Velké díky a klobouk dolů!

O

Velmi se mi osvědčila jeho metoda Raindrop, kde se léčí pomocí esenciálních olejů. Ovšem ne ledajakých. To co je běžně dostupné, tak nemá takovou sílu a účinnost jako kapičky pana Rychlíka. Naprosto bezbolestivou metodou mi to rovná páteř a působí to jakoby do hloubky. Palce nahoru.

Šest týdnů před porodem jsem si zablokovala záda.Posílali mě od čerta k dˇáblu,brečela jsem bolesti při každém pohybu.Všude jsem slyšela :"Vy jste těhotná,s váma nic dělat nebudeme...Léky žádné brát nemůžete....Snad jen Paralen...!"Pak jsem narazila na pana doktora.Je trošku zvláštní,ale má zlaté ruce.Už druhý den po nápravě mých zad jsem začínala cítit úlevu.Do týdne bylo po bolesti....Porod byl pak procházka růžovou zahradou.

Po prvních dvou návštěvách tohoto lékaře se mě od boleti znatelně ulevilo.Pan doktor je velice příjemný-je svůj,mě jeho přístup vyhovuje.

Pan doktor je nejen výborný specialista, ale i člověk, který mi mnohokrát pomohl. Nemohla jsem bolestí léta hýbat s krkrm a nikdo jiný se do toho nechtěl pustit....ani v lázních ...nejdříve prostudoval všechny moje materiály z CD rentgeny a dozvěděla jsem se víc než u okresního neurologa. Je vstřícný odpovědný a jeho práce je vysoce profesionální. Neustále se zdokonaluje a má o pacienta opravdový zájem.V ordinaci je příjemně a pacient se cítí v bezpečí ikdyž nám natahuje svaly na krku.Plně mu důvěřuji.

K tomu není co dodat, paráda! Borec.

Pan doktor je takový svérázný, což nemyslím úplně jako zápor, ale při první návštěvě může působit zvláštně. Moje pocity z něho byly rozporuplné, ale vždy se k němu vracím jako k poslední záchraně. S akutní bolestí zad mi vždy pomohl, manuální medicínu má v malíku. Velice kladně hodnotím možnost objednání přes internet.

• Bolesti hlavy
  • Bolesti páteře