Baňkování

Dornovy metody +5 Více

Moxování

Neurologie

Rehabilitace

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Neurologie, ambulance bolesti

V odborné ordinaci se zabývám:

Neurologií v celé šíři se zaměřením na pohybový systém.

Ambulance bolesti o...

Léčené nemoci

• Bolesti hlavy
  • Bolesti páteře

• neurologie

Umístění: Neurologie, ambulance bolesti Jiný

Pan doktor na mě nepůsobil vůbec důvěryhodně, má neempatické poznámky, ordinace působí divně. Chtěl po mě, abych si sundala tričko, aniž
by to bylo vzhledem k zákroku nutné. Bylo to celé velmi nepříjemné. Kromě toho mě téměř neprohlédnul, nesnažil se pochopit můj problém. Prokřupal mě a konec. Se slovy "teď mi dejte petistovku". Rozhodně jej nedoporučuji.

Umístění: Neurologie, ambulance bolesti Jiný

Tak hned zkraje neprijemna sestra a dohodovani ohledne objednani a platby. Jsem tu kvuli panu doktorovi rikam si, o sestru mi vubec nejde. Jeho pristup je sverazny, ale nebavi me. Nepotrebuju takovou komunikaci, pan doktor ma ega na rozdavani, ale jde mi prece o jeho ruce, rikam si znovu sam sobe. Cely ten proces je divny, neprijemny a krupani mi stejne nepomohlo. Zaplat a sbohem. Nikdy vic.

Umístění: Neurologie, ambulance bolesti neurologie

Pan doktor mi hodně pomohl s bolestí zad a hlavy. Přátelský a ochotný přístup. Vše dobře vysvětleno.

Umístění: Neurologie, ambulance bolesti neurologie

Nastoupil jsem u dr. Rychlíka jako pacient polohové medicíny šest let poté, co jsem se začal léčit v centru tišení bolesti - plotýnky, a rok poté, co jsem na bolest dostal poloviční invalidní důchod. Vyšetřil mne, pak na mně vykonal čtyři "srovnání", kdy se mnou zacloumal, až ve mě praskalo, a mě jako zázrakem úplně přestala bolet záda. Pak mi předepsal rehabilitaci, a mně se najednou skokově zvýšila kvalita života. Chodím rehabilitovat každý týden, den před cvičením už se zase sotva hýbu, ale pak mě za půl hodiny v jeho ordinaci srovnají páteř, a já další týden funguju v podstatě přijatelným způsobem. Péče dr. Rychlíka a rehabilitace u něj znamenala zásadní zlepšení mé nemoci, a já jsem mu přes nabubřelost takového prohlášení mimořádně zavázán. Úleva od silné fyzické bolesti je pomoc, jakou si zdravý člověk neumí představit. Děkuji!

Umístění: Neurologie, ambulance bolesti rehabilitace

Opravdu mi pomohl, stejně tak i reahabilitace, navíc mi vyhovuje jeho personalita :) A samozřejmě cením i lokalitu, každá návštěva je navíc procházka.

Umístění: Neurologie, ambulance bolesti zablokovaná žebra

Perfektní profesionální péče. Z mé strany naprostá spokojenost s lékařskou péčí pana doktora, služby jsem využila již dvakrář. Děkuji panu doktorovi a pacientům s problémy pohybového aparátu vřele doporučuji.

Umístění: Neurologie, ambulance bolesti neurologické konzultace

Z předchozích skušenosti v okřesni nemocnici přístup pana doktora byl pro mne obdivuhodný
Jednání po telefonu jak pana doktora tak i sestřičky bylo vstřícní.supr že dá se objednat se na vizitu prez internet.v ten den kdy mne pomohl chtělo se mi před nim kleknout na kolena.moc děkuji

Nebyla jsem zde spokojená a to ne protože jsem vždy měla z pana doktora nepříjemný pocit (je velký "bručoun"), nebo proto, že jsem přes objednání čekala i 2 hodiny, ale proto, že mi za mé tři návštevy nedokázal ani trochu pomoct. Pak jsem šla k jinému neurologovi a ten během jedné návštěvy odhadnul co se mnou je a pomohl mne dále diagnostikovat (výhřez ploténky) a následně léčit.
Manuální medicína (prokřupání) které pan doktor praktikuje mi ani jednou nepomohlo- bohužel, ačkoliv věřím, že na jiné potíže to třeba funguje.

Chválím ovšem paní fyzioterapeutku, která je schopná, milá a je vidět že jí na pacientech skutečně záleží.
Ceny jsou ok- 400,- Kč registrace a pak cca. 150 Kč za každou rehabilitaci.

Z návštěvy ordinace pana doktora Rychlíka, jsem byla velmi mile překvapena. Dostala jsem se k němu na doporučení známé,po několikaletém boji s chronickými bolestmi páteře a hlavy. Je to první lékař u kterého jsem se cítila jako lidská bytost a ne jako kus masa ke studii. Díky komplexní péči, které se mi v jeho ordinaci dostalo, můžu fungovat jako normální člověk, a to mluví samo za sebe. Tohoto lékaře velmi ráda doporučuji :)

Po přečtení zdejších recenzí jsem se do této ordinace i těšil a proto pro mě bylo velkým překvapením co jsem zažil. Že jsem se nikde nedočetl o registračním poplatku 300kč samozřejmě může být moje chyba. Nic méně konzultace s panem Rychlíkem byla více než zarážející. To že nad mojí stávající zdravotní dokumentací svačil bych ještě přešel, ale za nedlouho zazvonil telefon a pan Rychlík si v průběhu pročítání mé dokumentace vyřizoval bezpochyby soukromý telefonát o návštěvě koncertu s partou kamarádů. Nechal jsem ho dotelefonovat (15min) a pak jsem naší konzultaci ukončil. Nejsem si jistý zda někdo kdo se nesoustředí na svojí práci, jí dokáže dělat správně a o to více když se jedná o lidské zdraví.