Petr Richter, gynekolog Svitavy

Gynekolog

Kijevská 16, Svitavy
Sam. ordinace PL - gynekologa

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Velice příjemné vystupování a odborný výklad pana doktora. Sestřička velice milá a příjemná. Velmi si vážím vřelého přístupu v těchto dnech a ve složité situaci, všechno perfektně zorganizované. Ještě jednou velice děkuji.

nevím no v roce 2000 a 2004 jsem byla u obou holek na císaři a operoval mě jenom pan Richter je suprovej prej jsem mu dala zabrat jelikož moc krvácím říkal mě to jestli pujdu na operaci v budoucnu chci jen jeho i kybych si ho měla zaplatit Šlížová Miroslava

Pana Dr. navštěvuji již 13 let a byla jsem vždy spokojená. Obě těhotenství proběhla v naprostém pořádku a při jakémkoliv podezření či problému, byl pan Dr. velmi pečlivý, obezřetný a profesionální. Nikdy mi nepřišel arogantní, jak se píše v některých příspěvcích. Při poslední návštěvě mi sice vyčinil, že jsem nepřišla na pravidelnou prohlídku, ale pouze pro recept...Bylo to nedopatřením, na prohlídky chodím vždy pravidelně.. Ale právě proto oceňuji jeho starostlivost a odbornou péči. Děkuji a přeji si, aby bylo více takových skvělých doktorů a milých, ochotných a usměvavých sestřiček jako je paní Richterová.

Děkuji panu doktorovi za předoperační a pooperační péči.Jsem mu vděčná,že mě operoval.
V nemocnici jsem byla na gynekologickém oddělení a za péči o pacienty děkuji celému personálu tohoto oddělení.

můžu jen doporučit vždy pomůže poradí a jedná daleko více než by musel za každou cenu chce pomoci to samé musím říct i o jeho ženě (sestřičce) také vždy moc ochotná hodná milá musím jen a jen chválit vřele doporučuji!!!!

Pečlivý, hodný, milý.

Velmi dobrý lékař - odborník,jsem velice spokojena,velmi pomohl i mé nezl. dceři.Od nás k němu chodíme 3.Vždy velice ochotný.Sestřička bezva. Díky!

Výborný doktor, přesně ví co dělá!! Velice příjemná sestřička!!! Moc doporučuji!!

Pan Richter je skvělý doktor, velice pěkně umí jednat s lidmi vždy mě vše vysvětlil...mám samé dobré zkušenosti...vřele doporučuji (:

doporucuji