Petr Richter, gynekolog Svitavy

Gynekolog

Kijevská 16, Svitavy
Sam. ordinace PL - gynekologa

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

S panem doktorem Richtrem jsem zatím žádný problém neměla. Pokud pominete jako lehce arogantní přístup, za mě všechno OK. Kvůli čemu ale rozhodně nedoporučuji je to, že se nedá nikdy dovolat. Aktuálně jim volám už týden během otevírací doby. Nejprve telefon zvoní, následně je vypipnut a pak už se nedá dovolat. Už jsem orpavdu zoufala, hlásala jsem jakýkoliv jiný kontakt, ale bohužel nic.
Takže za mě, odcházím od tohoto doktora a rozhodně nedoporučuji.

Já musím souhlasit s oběma stranami. Pan doktor mě skvěle nedávno odoperoval, ale tím jakoby to nějak skončilo. Po operaci se mnou jaksi přestal komunikovat, když jsem chodila na kontroly. Nebyl nepříjemný, natož arogantní, ale jakoby lhostejný. Potřebovala jsem s ním pár věcí probrat, ale nevyslyšel mě. Bylo mi to nepříjemné a zklamalo mě to. Sestřička je příjemná vždy, milá a velmi šikovná. Té dávám 5 hvězdiček.

Pan doktor je velice dobrý odborník.Když jsem přijela k porodu, byla jsem velice ráda, že sloužil právě on.Moje radost velice rychle opadla, nebyl dvakrát nejpříjemnější.Ale rodili jsme v noci, tak toho měl asi už dost.Ale to není pro lékaře omluva.