Petr Richter, gynekolog Svitavy

Gynekolog

Kijevská 16, Svitavy
Sam. ordinace PL - gynekologa

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

Co je u tohoto lekare priserne, je jeho chování, kdy zvyšuje hlas, neposlouchá a chová se urážlive, zlehcuje potize. A to i na účet jiných kolegů z větších měst- "proč vám to tam napsali, no jo, to oni v xy vědí přece všechno lépe"...) Možná za dob totality se tak lékaři mohli chovat. Pro mě je to neakceptovatelne, zarážející, ponižující. Takhle by se lekar chovat neměl. Teď mám výborného lékaře s výborným přístupem a chováním.

Po přečtení (pozitivních) názorů v diskusi mám pocit, že si snad pan doktor píše hodnocení sám. Na ultrazvukovém vyšetření v těhotenství jsem strávila zhruba 5 minut, o svém dítěti jsem se dočetla až ve zprávě, pan doktor neřekl vůbec nic. Poté, co pan doktor zjistil, že přicházím od lékaře, se kterým nemá dobré vztahy, byl velmi arogantní a odměřený, o sestřičce už ani nemluvě. Vyšetření doprovázely ironické poznámky.

Vyšetření u tohoto doktora jsem se vyhýbala, co to šlo, jelikož s ním mám zkušenost z prvního těhotenství, kdy mi v 37. týdnu po ultrazvukovém vyšetření velice necitlivě a suše oznámil "To děcko je mrtvý" (načež se zvedl a šel pryč).

Zásadně NEDOPORUČUJI. Bohužel vyšetření u tohoto doktora se nelze úspěšně vyhnout, jelikož má v regionu monopol.

Ještě jsem tam ani nebyla a už jsem nespokojená... sestřička asi vůbec netuší, že když zvoní telefon tak ho má zvednout!!Celej den se tam pokouším dovolat a bez úspěchu!

Osobní zkušenost s tímto lékařem nemám a ani nechci. Zanedbal péči u mé maminky, když u ní objevil nález, který se pro něj jevil jako myom a se slovy: "přijďte za půl roku, jestli se to rozroste", pustil moji maminku domů bez dalšího pečlivějšího vyšetření. Po půlroce se "myom" opravdu rozrostl, došlo k metasfázy a čeká nás dlouhý proces léčby zhoubného nádoru na vaječníkách. Ano, jsme jenom lidi, kteří dělají chyby, ale tohle zanedbal a to se neodpouští.

Pan doktor je velmi arogantní a dokáže být pěkně nepříjemný zvláště pokud nastanou problémy. Zažila jsem ho u porodu a jeho chování nebylo profesionální,porod se nevyvíjel moc dobře a až když jsem ho upozorňovala,že už mám zelenou vodu,začal to teprve řešit a byl opravdu velmi nepříjemný. Myslím,že takové chování na porodní sál nepatří,zvláště pokud jde o prvorodičky,které nemají žádné zkušenosti a neví co je čeká. Hodně mě svým chováním zklamal a znepříjemnil nejhezčí okamžiky v mateřství.

Pokud chcete zažít pocit, že jste pro lékaře KUS tak vřele doporučuji navštívit právě jeho ordinaci.

Doktor po Vás bude chtít 30,- za preventivní prohlídku a ještě Vám namluví, že má pravdu. Nedejte se! Pokud máte zbytečné peníze a nevadí Vám čekat minimálně hodinu, klidně se objednejte