Sam. ordinace PL - gynekologa
Kijevská 16, Svitavy

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

S panem doktorem Richtrem jsem zatím žádný problém neměla. Pokud pominete jako lehce arogantní přístup, za mě všechno OK. Kvůli čemu ale rozhodně nedoporučuji je to, že se nedá nikdy dovolat. Aktuálně jim volám už týden během otevírací doby. Nejprve telefon zvoní, následně je vypipnut a pak už se nedá dovolat. Už jsem orpavdu zoufala, hlásala jsem jakýkoliv jiný kontakt, ale bohužel nic.
Takže za mě, odcházím od tohoto doktora a rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Velice příjemné vystupování a odborný výklad pana doktora. Sestřička velice milá a příjemná. Velmi si vážím vřelého přístupu v těchto dnech a ve složité situaci, všechno perfektně zorganizované. Ještě jednou velice děkuji.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

Co je u tohoto lekare priserne, je jeho chování, kdy zvyšuje hlas, neposlouchá a chová se urážlive, zlehcuje potize. A to i na účet jiných kolegů z větších měst- "proč vám to tam napsali, no jo, to oni v xy vědí přece všechno lépe"...) Možná za dob totality se tak lékaři mohli chovat. Pro mě je to neakceptovatelne, zarážející, ponižující. Takhle by se lekar chovat neměl. Teď mám výborného lékaře s výborným přístupem a chováním.

Já musím souhlasit s oběma stranami. Pan doktor mě skvěle nedávno odoperoval, ale tím jakoby to nějak skončilo. Po operaci se mnou jaksi přestal komunikovat, když jsem chodila na kontroly. Nebyl nepříjemný, natož arogantní, ale jakoby lhostejný. Potřebovala jsem s ním pár věcí probrat, ale nevyslyšel mě. Bylo mi to nepříjemné a zklamalo mě to. Sestřička je příjemná vždy, milá a velmi šikovná. Té dávám 5 hvězdiček.

nevím no v roce 2000 a 2004 jsem byla u obou holek na císaři a operoval mě jenom pan Richter je suprovej prej jsem mu dala zabrat jelikož moc krvácím říkal mě to jestli pujdu na operaci v budoucnu chci jen jeho i kybych si ho měla zaplatit Šlížová Miroslava

Po přečtení (pozitivních) názorů v diskusi mám pocit, že si snad pan doktor píše hodnocení sám. Na ultrazvukovém vyšetření v těhotenství jsem strávila zhruba 5 minut, o svém dítěti jsem se dočetla až ve zprávě, pan doktor neřekl vůbec nic. Poté, co pan doktor zjistil, že přicházím od lékaře, se kterým nemá dobré vztahy, byl velmi arogantní a odměřený, o sestřičce už ani nemluvě. Vyšetření doprovázely ironické poznámky.

Vyšetření u tohoto doktora jsem se vyhýbala, co to šlo, jelikož s ním mám zkušenost z prvního těhotenství, kdy mi v 37. týdnu po ultrazvukovém vyšetření velice necitlivě a suše oznámil "To děcko je mrtvý" (načež se zvedl a šel pryč).

Zásadně NEDOPORUČUJI. Bohužel vyšetření u tohoto doktora se nelze úspěšně vyhnout, jelikož má v regionu monopol.

Pana Dr. navštěvuji již 13 let a byla jsem vždy spokojená. Obě těhotenství proběhla v naprostém pořádku a při jakémkoliv podezření či problému, byl pan Dr. velmi pečlivý, obezřetný a profesionální. Nikdy mi nepřišel arogantní, jak se píše v některých příspěvcích. Při poslední návštěvě mi sice vyčinil, že jsem nepřišla na pravidelnou prohlídku, ale pouze pro recept...Bylo to nedopatřením, na prohlídky chodím vždy pravidelně.. Ale právě proto oceňuji jeho starostlivost a odbornou péči. Děkuji a přeji si, aby bylo více takových skvělých doktorů a milých, ochotných a usměvavých sestřiček jako je paní Richterová.

Děkuji panu doktorovi za předoperační a pooperační péči.Jsem mu vděčná,že mě operoval.
V nemocnici jsem byla na gynekologickém oddělení a za péči o pacienty děkuji celému personálu tohoto oddělení.

Ještě jsem tam ani nebyla a už jsem nespokojená... sestřička asi vůbec netuší, že když zvoní telefon tak ho má zvednout!!Celej den se tam pokouším dovolat a bez úspěchu!

Osobní zkušenost s tímto lékařem nemám a ani nechci. Zanedbal péči u mé maminky, když u ní objevil nález, který se pro něj jevil jako myom a se slovy: "přijďte za půl roku, jestli se to rozroste", pustil moji maminku domů bez dalšího pečlivějšího vyšetření. Po půlroce se "myom" opravdu rozrostl, došlo k metasfázy a čeká nás dlouhý proces léčby zhoubného nádoru na vaječníkách. Ano, jsme jenom lidi, kteří dělají chyby, ale tohle zanedbal a to se neodpouští.