Vodní 120, Uherské Hradiště

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Vstřícný, profesionální, zkušený s citem pro pacienta.

Zkušený, komunikativní,příjemný, doporučuji.

Doktor Raška je asi nejlepší chirurg,kterého znám,sympaták.Zato jeho zdrav. sestra to je děs baba.Nesypatická,zhlídá na vás jako bůh pomsty,žádná ochota,přiblblé poznámky, nadá vám snad i skrz to, že se podíváte jinam,než ona chce, žádný milý úsměv,povzbudivé slovo.Ach jo,pane doktore,neměl byste ji vyměnit?Kazí vám reputaci.

Ochotný,precizní,

Velice dobrý doktor,nemůžu si stěžovat,byl milý a ochotný. Horší jeho sestra,mnohdy to vypadá,že je tam za trest. Jinak mu musím dát kladné hodnocení a sestru je třeba ignorovat.

Pan doktor je velmi dobrý,ale jeho manželka ne.Ona je zdravá,ale když tam chodí často ten samý pacient,tak ho buzeruje už v čekárně.Hlavně se neopírat o zed hlavou,to nemá ráda a když tam chodíte velmi často.Chtěla bych vidět ji,kdyby měla nebezpečná zhoubná znamínka,jestli by čekala a nebo by šla si je hned vyříznot.Už tam chodit kvůli ní nebudu.

Supr doktor,je to profík,ale sestra se minula povoláním.Horší sestřičku jsem nikdy nepotkal!!!!(jednání s lidmi)!

velmi příjemný lékař,empatický,citlivý,odborník v oboru,příklad pro všechny lékaře svým chováním a profesionalitou a taky sestra velmi ochotná paní,příjemná,tak by to mělovypadat u všech lékařů.

Velmi dobrý doktor,vřele doporučuji!!!!!!

velmi,velmi dobrý lékař,empatický k pacientovi,příjemný a velký profík ve svém oboru.