Vodní 120, Uherské Hradiště

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

~

Dávám neutrální hodnocení, přestože bych chtěl dát horší, tak nemohu - z úcty k lékařské profesi a k ochotě pana doktora. To ostatní napíšu pokud možno ve zkratce. Pominu zdravotní sestru paní Raškovou, která mi nestojí za více slov než je zde už napsáno ostatními. Je to zlý člověk, nespokojený s vlastním osudem a tuto negativní energii přenáší na pacienty, čímž panu doktorovi ve velké míře škodí. Pokud máte problémy s hemoroidy, či trhlinami, prosím - nenavštěvujte tohoto pana doktora. On vybavení má, ale já tím vším prošel a vyřešené problémy mám hlavně díky tomu, že jsem zde nebyl spokojen - donutilo mne to hledat jinde. Většinou Vám konečník prohlédne pohmatem prstu v rukavici - naprosto vždy mi tímto způsobem diagnostikoval trhlinu, doporučil psyllium, zakázal kávu, alkohol a dostal jsem přednášku o kolorektálním karcinomu. Potud ještě dobré. Ale když Vám trhlinu diagnostikuje tímto způsobem potřetí, doporučí Vás na operaci pod celkovou anestezií, tzv. divulsi, která - díky informacím na internetu snad již většinou věřejnosti odmítaná, má své daleko úspěšnější a méně komplikující nástupce již řadu let. Jaké bylo však mé překvapení při následné anoskopii jinde, kde mi doktor sdělil - vy ale nemáte žádnou trhlinu, to jsou všechno hemoroidy. A konečně začala léčba. Všeho všudy dvě návštěvy a jsem bez potíží. Ty roky občasných problémů, které vždy vyvrcholily návštěvou tohoto lékaře, ve mne zanechaly negativní stopu ve formě vzpomínek na velmi neprofesionální zdravotní sestru, manželku pana doktora paní Raškovou a prakticky nikdy vyřešení mého problému. Pokud potřebujete vyříznout znaménko, návštěvu Vám vymlouvat nebudu, ale co se týče hemoroidů a fissur, běžte raději jinam.