Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

www.kbt-brno.com, 777 891 651
Dobrý den,
jsem absolventem výcviku v Kognitivně behaviorální terapii v letech 2011 - 2015 a členem KBT ...

Více

Léčené nemoci

  • OCD, deprese, poruchy spánku, sociální fobie, ADHD, apod.
  • Fobie, závislosti, posttraumatická stresová porucha.
  • Poruchy chování, sebepoškozování , ADHD a úzkosti u dětí,

Specializace

  • psychoterapie

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Petr Pivoda? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Již 3roky tvoří se mi hlen v nosohltanu zalehne mi ucho (opakované propíchnutí bubinku na ORL) Je to chronický zánět nebo infekční?Jak se mám léčit? DěKUJI ZA ODPOVěĎ!

Dobrý den,

Váš lékař na ORL, případně praktický lékař by Vám měl doporučit takové vyšetření, které určí, zdali se jedná o chronicitu či nikoli..

S pozdravem,
Petr Pivoda

Mgr. Petr Pivoda

Dobrý den,

mám nízké sebevědomí, neumím mluvit před lidmi a často hledám slova při běžném rozhovoru. A o problémech něco si zapamatovat ani nemluvě. Zkouškové mi opravdu dává zabrat a možná je to i důvod proč se cítím zas tak mizerně. Ve stresových situacích nedokážu vytvořit smysluplnou větu nebo rovnou zapomenu co jsem chtěl vlastně říci. Dříve jsem měl pochmurné nálady jen občas. Bylo to také v době, kdy jsem si ještě říkal, že jsem dost mladý a určitě se to časem zlepší. Jenže teď už studuji vysokou školu a já si pořád připadám stejně. Rád bych se dostal z neustálého negativního myšlení a nerozhodnosti, které mě provází nejspíš od narození. Jsem obklopen lidmi, kteří jsou úspěšní a ničeho se nebojí a v porovnání s nimi si připadám ztracený a k ničemu. Jako kdybych se zasekl ve vývoji a nedosáhl plnoletosti.
Poslední dobou začínám až nebezpečně všechno odkládat a vyhýbat se pro mě stresujícím záležitostem. Donekonečna to však takhle dělat nejde a odkládáním si to jen zhoršuji a dostávám se do letargie z toho, že zas selhávám. Jsem i pak často nervózní. Myslím si také, že má narušená psychika se projevuje angínami, které mám i třikrát do roka.
Už nevím, co mám dělat. Snažil jsem se to řešit například přes regresi nebo homeopatii, ale bohužel mi to nevydrželo dlouho, nejspíš i kvůli tomu, že jsem výrazné zlepšení nepociťoval a také, že jsem do toho už nemohl tolik investovat. Asi bych řešení viděl v pravidelné psychoterapii. Bohužel školní psychoterapeut je maximálně vytížen a nejspíš řeší akutnější případy. Nemůžu si však dovolit dražšího terapeuta a finanční možnosti mi dovolují zaplatit maximálně okolo 600 za hodinu terapie a slevy na pojišťovnu také nepodporuje každý. Když by se mi však podařilo mé problémy alespoň trochu zmírnit, tak by to bylo k nezaplacení.

Rád bych si proto tady našel vhodného terapeuta, který by mi dokázal pomoc a třeba má již s podobným případem zkušenosti.

děkuji

Dobrý den,

případně se mi ozvěte na email petrpivoda.kbt@seznam.cz a rád se s Vámi domluvím na setkání a další podpoře?

S pozdravem,
Petr Pivoda

Mgr. Petr Pivoda

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.