Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Rehabilitace

Umístění: Rehabilitační ambulance vyšetření pohybového aparátu

Šla jsem k panu doktorovi s 3,5 letou dcerou. Byl velmi milý, k dceři přistupoval citlivě a v pomalém tempu. Jsem s návštěvou moc spokojená a pokud bude potřeba, ráda za ním zase zajdu.

Umístění: Rehabilitační ambulance chiropraxe

Dvě návštěvy a vždy rychlá pomoc a úleva (blokují se mi záda a žebra). Jako bonus celkem fajn popovídání s panem doktorem.

Umístění: Rehabilitační ambulance fyzioterapeutické konzultace

Dlouhodobě mám problémy s páteří, proto čas od času zajdu k panu doktorovi - už léta. Celkově vnímám pana doktora jako jednoho z nejlepších - ať už co do odbornosti, příjemného jednání i empatie.

Umístění: Rehabilitační ambulance Jiný

Jednání a vyjadřování pana doktora absolutně za hranou jakékoliv slušnosti. Po takovém úvodu bych k němu rozhodně neobjednala žádného člena rodiny. Pan doktor se choval naprosto nevhodně už při domlouvání případné léčby. Pokud se neurolog vyjádří, že rehabilitace může pomoct, nechápu proč je to vzápětí smeteno ze stolu doktorem Pelcem a ještě tak nechutným způsobem. Naprosto mě děsí, pokud se lékař o pacientovi vyjadřuje jako o věci a nazývá jej jako “to”. Jakkoliv nemocný člověk je stále lidská bytost, “pane doktore”. Je mi z celé situace smutno a z Vašeho jednání upřímně zle.

MUDr. Petr Pelc

Dcera pacientky byla arogantní a tvrdila že se musím její maminky ujmout, přišla po ordinačních hodinách s těžce imobilní matkou,která nebyla sama schopna ústního kontaktu s lékařem/ předpokládám,že je svéprávná/. Bylo doporučeno, aby byla maminka vyšetřena v rámci lůžkové rehabilitační péče/ kinesiologické vyšetření + soběstačnost/.
Nelze vše zvládat u těžkých pacientů v rámci ambulantní péče.

Umístění: Rehabilitační ambulance Jiný

Lékař, který se o svém potenciálním pacientovi vyjadřuje ve středním rodě, "co na TOM chcete zachraňovat", "dejte "TO" na lůžkovou rehabilitaci" - řeč byla o mé 74 let staré mamince, která celý rozhovor, při snaze se objednat, vyslechla, neboť uši má v pořádku, tak to je u mě opravdu ostuda zdravotnictví.

MUDr. Petr Pelc

Odpověď na tento názor byl výše uveden u stejné korespondentky-
pacientka má údajně sluch v pořádku, ale osobně nekomunikovala
a Vaše vyjádření o tom co jsem údajně řekl jsou naprosto lživá,
protože když jsem Vám dával doporučení ke vhodnosti vyšetření
na RHB pracovišti v Nemocnici, byla Vaše matka v odstupu za Vámi cca 6 m.

celá naše rodina má s MUDr.Pelcem ty nejlepší zkušenosti, podle mého názoru - vynikající odborník s velmi dobrým přístupem k pacietům. Mohu doporučit.

vynikajicí odborník to jak mi srovnal záda a poradil co dál neuvěřitelný obyčejná ordinace a jakej je to fachman

Pan doktor Pelc je stoprocentní profesionál a odborník. Navíc je to velmi příjemný člověk s vstřícným přístupem k pacientovi. S problémy se na něj už léta obrací celá naše rodina a s jeho péčí jsme vždy nadmíru spokojeni.
Doporučuji !

Svuj problem se zady už řeším s doktory věčně a ejhle jedna navšteva u pana doktora Pelce a je to mnohem lepší pocit !!vede se to konečně správným směrem a to směrem pryč od mé bolesti zad :-)

Nejlepší doktor!!! Srovnal mi záda jako nikdo...Doporučuji:))

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

syn ma zkracene achylovy slachy,chodi jenom po spickach,kdyz chce dat nohy k sobe neudrzi rovnovahu,k ortopedum chodime a vysledek zadny.Dekuji za radu

Je vhodné vyšetření na Ortop. klinice Pha 5 Motol nebo FN Bulovka apod. k ev. indikaci rekonstrukce či transpozice ligament. aparátu nohou. Před tím nutno vyloučit či potvrdit neurogenní spasticitu v rámci DMO

MUDr. Petr Pelc

Přibližně 2 roky mám zdravotní problémy . Brní mě obě ruce od ramen po dlaň, někdy se kvůli tomu nevyspím bolestí nepomohli neurolog, ortoped ani rehabilitace, absolvovala jsem a MR, 2 x obstřik páteře (nález 5-6 obratlu), infuze, byla jsem na i centru bolesti v Motole, kde mě suše jen řekli že neví co mě je a ať beru prášky proti bolesti v kombinaci s paralenem. Nevyřešilo se vůbec nic, problém zůstal a já jsem z toho už opravdu utahaná a nešťastná. Jsou dny, kdy je to opravdu bolestivé a dny, kdy je to snesitelnější v každém případě je to dost limitující. Už nevím na koho se obrátit a problému se nějak zbavit. (55let),Poradíte prosím ?

Váš problém bude pravděpodobně v rámci menopauzy-
resp. související s osteopenií či osteoporozou
- statisticky má tuto metabol. poruchu každá 2. žena
v ČR do 10 let po menopauze. Vyhledejte odd. Rheumatologie či Endokrinologie, kde tyto stavy léčí.
MUDr P.Pelc