Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

U pana doktora Pavláska se manžel léčí již několik let. Je to velice dobrý diagnostik a má zlaté ruce.
Poštová

Pana doktora Pavláska jsem poprvé navštívil před pěti lety, tehdy ještě v ordinaci nymburské polikliniky z důvodu náhodného zjištění přítomnosti krve v moči. Pan doktor tehdy zjistil proměnlivý útvar v močovém měchýři a doporučil jeho odstranění. Během několika málo dní jsem pak byl právě panem doktorem Pavláskem operován a rozborem bylo zjištěno, že se jednalo o nádor "zhoubný". Děkuji touto cestou panu doktorovi Pavláskovi za záchranu života, obdivuji jeho "zlaté ruce" a vřele ho doporučuji všem ostatním pacientům, kteří ho vyhledají, protože právě u něho se jim dostane odborné péče. Děkuji též jeho příjemné a milé sestřičce paní Vokřálové, která dovede i slovem pohladit. Oběma přeji hodně zdraví a úspěchů, jak v pracovním, tak i osobním životě.

S panem doktorem jsem velice spokojená, oceňuji vstřícnost a ochotu, o neprofesionálním přístupu nemůže být řeč! Pár urologických pracovišť jsem si již prošla a vím jak to vypadá jinde:( Takže já doporučuji...to je můj názor. Ještě bych chtěla pochválit sestřičku, je moc milá:)