Hroznětínská 350, Hostovlice
Interní a gastroenterologická ordinace (mapa)

G

Doktor i sestřička jsou prostě výborní, skvělý přístup, prostě vše co čekat od dobrého doktora, všem doporučuji...

Též souhlasím, že MUDr. Pavelka i sestra jsou nejlepší. Výborná komunikace s pacientem (vše je srozumitelně vysvětleno a člověk není za blba). Zákrok proběhl nad očekávání dobře a bez problémů (profesionální přístup). Takto si představuji přístup lékaře k pacientovi, kéž by takových bylo více!
A politická angažovanost lékaře mě vůbec nezajímá! Za několik návštěv jsme na téma politiky nemluvili, kromě povinných poplatků u lékaře, které nezneužívá, tak jako jsem sám u jiné lékařky zažil. Rozhodně doporučuji!

Pan doktor opravdu umí svou profesi.Je to profesionál jak má být.
Velmi příjemné a korektní vystupování vč jeho sestřičky.
Pro mne je jednička mezi internisty.

Ano, skutečně musím konstatovat, že MUDr. Pavelka je odborně na velmi vysoké profesionální úrovni. Veškerá vyšetření jsou odborně a lidsky na vysoké úrovni a hlavně účinné a efektivní. Velmi příjemná je organizace práce, která vylučuje dlouhá a marná čekání. Se svou sestrou jsou opravdu vysoce profesionální tým se zárukou odborné péče a vlídného přístupu k nemocným pacientům. Opravdu děkuji a s úctou Váš pacient.

S tímto hodnocením naprosto souhlasím. Doktor Pavelka i jeho sestra skutečně umí nejen brilantně svojí práci, ale k pacientům oba přistupují vysoce citlivě, s lidským přístupem. Celý vyšetřovací postup mají vskutku vysoce odborně připraven a při vyšetřovacím výkonu si ani nepřipadáte, že jste podroben nějakému vyšetření. No je to bomba!! Lidé, vy kteří budete mít někdy doporučenku od svého lékaře na kolonoskopické vyšetření, tak určitě k dr. Pavelkovi:-))

Kdyby všichni lékaři přistupovali k pacientům s takovou zodpovědností jako pan doktor,ušetřily by se finnce pojištovnám a hlavně včasná diagnoza zachraňuje životy...o tento přístup by lékařům mělo jít.V ordinaci má velmi kvalifikovanou sestru, jsou sehraný tým.Ve spolupráci s MUDr. Horákovou - sonografie, jsou pacienti během jednoho dne vyšetřeni na urovni velkých nemocnic.Diagnoza je stanovena v co nejkratším termínu a pacient je ušetřen zdlouhavých vyšetření, zatěžující nemocný organismus.Takové lékaře jako jsou na poliklinice v Ostrově můžeme všude jen doporučit a je zaručen opravdu profesionální přístup.Díky