Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 000 Kč

Párové poradenství (50 min.) • 1 200 Kč

Párové poradenství (90 min.) • 2 000 Kč +4 Více

V ojedinělých případech je možné se domlouvat i na víkend. O víkendu je cena za 50 min. konzultaci 2000 Kč, za 90 min. konzultaci 3000 Kč.

Ve změně termínu rád vyjdu vstříc; pokud se provede změna až po méně než 48 hodin před plánovaným termínem, ale propadlou konzultaci je třeba uhradit v plné domluvené částce (i v případě nemoci, pracovní povinnosti atd.)

Výše uvedené ceny se týkají pracovní doby od 8 do 17 hodin. Je možné se domluvit i na jiné časy - mimo pracovní dobu - s vyšší cenou za konzultaci (zvýšení o 50% běžné ceny).

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Individuální psychoterapie (50 min.) • Od 800 Kč

Od 900 Kč

2 000 Kč

Od 1 600 Kč

Online konzultace

Jmenuji se Petr Nešpor. Nabízím psychoterapeutické konzultace, poradenství v Brně prezenčně.
Jsem také podle potřeby plně aktivní na on-line k...

Léčené nemoci

• Úzkosti
  • Strachy
  • Stavy smutku, snížení vnitřní energie
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Poradenství - terapie - osobní rozvoj Individuální psychoterapie (50 minut)

Na terapiích s Mgr.Petrem Nešporem jsem nejvíce cenila jeho respektování mého tempa. Když jsem o něčem nedokázala či nechtěla mluvit, netlačil. Nechával mi čas, který jsem potřebovala abych o daném tématu dokázala mluvit.
Celkový přístup terapeuta byl plný respektu, pochopení, přijetí, se snahou nalézt cestu či alespoň malou jiskru naděje.
Žádné téma nebylo trapné, nevhodné. S důvěrou jsem mohla otevřít kterékoli téma, aniž bych se cítila nějak hloupě.

Mgr. Petr Nešpor

Magdo, velké díky za hodnocení, mějte se dobře.

Poté, co mě dlouhodobý stres a s tím spojené zdravotní potíže vehnaly do spirály úzkostí a vše skončilo týdenním pobytem v nemocnici s prekolapsovým stavem, jsem s Petrem strávil dva roky pravidelných sezení. Naše setkávání a Petrův chápavý přístup mi nesmírně pomohly si utřídit myšlenky, ujasnit si priority, celkově se zklidnit a nabýt ztraceného zdravého sebevědomí. Moc děkuji!

Mgr. Petr Nešpor

Františku, děkuji Vám moc za komentář, ať se Vám daří.

Umístění: Online konzultace Individuální psychoterapie (50 min.)

Správný chlap na správném místě. Mám chuť zase bojovat a nevzdat to. Rozhovor byl od začátku přátelský a empatický, klidný, což vzbuzuje důvěru.

Mgr. Petr Nešpor

Děkuji, a ať se Vám daří.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poradenství - terapie - osobní rozvoj Jiný

Pana Magistra Nešpora mohu jen doporučit. Navštěvuji ho již dva roky a sama si uvědomuji pokroky, které jsem udělala ve vnímání své životní situace a v jejím řešení. Jeho lidský přístup a schopnost vcítit se do problému druhých mi moc pomohl k otevřené komunikaci.
Přeji hodně zdraví
Olga

Mgr. Petr Nešpor

Moc děkuji, Olgo, ať se Vám daří.

S pánom Nešporom sa spolupracuje skvelo. Je to empatický a veľmi intelignetný človek, ktorý sa vie vcítiť a vždy hľadá pozadie problému, aby pomohol odkryť to čo človeka trápi. Ja sám by som sa nad sebou takto nezamyslel, takže pomoc psychoterapeuta bola pre mňa veľmi prospešná a pán Nešpor je človek na svojom mieste.

Mgr. Petr Nešpor

Moc děkuji, Michale, mějte se dobře.

S mnohými ľudmi mám problém sa otvorene porozprávať o svojich myšlienkach, pocitoch. U pána Petra to šlo veľmi jednoducho, boli sme schopný rýchlo identifikovať priestor na zlepšenie v osobnom živote, najmä sám k sebe.

Mgr. Petr Nešpor

Díky, Mateji, mějte se dobře.

Pan Nešpor je velice laskavý člověk s profesionálním přístupem a srdcem na správném místě. Pomohl mi rozklíčovat jisté vzorce, které se mi v životě opakovaně děly, a správně identifikovat příčiny a dopady problémových situací.
Moc děkuji.

Mgr. Petr Nešpor

Kristýno, moc děkuji. A ať se Vám daří.

Umístění: Online konzultace

Setkání s panem Nešporem byla velice přínosná a hodně mi pomohl při osobním rozvoji. Pokud se rozhodujete, jestli jít nebo nejít, tak určitě doporučuji! :)

Moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace Individuální psychoterapie (50 min.)

K Petrovi docházím pravidelně už téměř rok a nelituji jediného sezení. Právě naopak, vždy se těším, až se zase uvidíme (a i když vím, že to nebude navždy, prozatím si to nedokážu představit). Po půl roce, který jsem strávila u jiného psychologa a dvouměsíční hospitalizaci, kde mě teprve pomocí každodenní intenzivní terapie konečně dali trochu dohromady, jsem si nemohla vybrat lépe.

Velmi mi vyhovuje Petrův přístup, se kterým vždy všechny situace a pocity prohlédneme skrz na skrz. Přesto, že už jsem po mých zkušenostech s různými odborníky naučená, jak se svými vnitřními pohnutkami zacházet, Petr vždy přijde s něčím novým a nikdy mě nepřestane udivovat, jak se lidsky a s pochopením staví ke všem mým problémům a nabízí nadhled a odstup, ke kterým bych sama nikdy nedospěla.

Děkuji za to, že jste, Petře. Za všechno, co pro mě děláte, a za to, že se i přes všechny trable cítím jako nový člověk, který konečně našel chuť k životu. Nekonečné díky. :)

Mgr. Petr Nešpor

Děkuji a ať se stále daří.

Umístění: Online konzultace

Navštívila jsem pana magistra po hospitalizaci v nemocnici, kde jsem chodila k paní psycholožce, ale bylo potřeba dotáhnout psychoterapii do konce a během dvou sezení s panem magistrem jsem nyní ve stavu, ve kterém jsem byla někdy před 15ti lety. Je mi skvěle a moc děkuju za vynikající přístup. Velmi pana magistra doporučuji. Je to člověk na svém místě.

Díky, a ať se Vám daří.