Petr Matek, neurolog Turnov

SPIRÁLA, s.r.o.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Na Šumavě 48, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

S panem doktorem mám velmi dobrou zkušenost. Pan doktor je pečlivý a nikdy nic nepodcenil. I jeho sestrička je velice ochotná. Zkrátka ordinace jak má být.

O

Pan doktor Matek mi pomohl, když jsem na tom byl nejhůře. Před ním jsem byl u 3 "specialistů" a až on mi pomohl a za to mu děkuji. Vždy mi vše vysvětlil a pokud někomu přijde arogantní a povýšený, tak je to asi opravdu jenom jeho pocit.

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je vstřícný, všechno vysvětlí a dokáže nalít optimismus. Jiného neurologa bych k synovi rozhodně nehledala.

Dobry den,kdo tvrdi ze pan doktor Matek ma lacny pristup k pacientovi..je nemocen jinak.Meho syna leci a diky jeho lecbe se vyviji tak jak ma,je tak malo lekaru,ktery se svym pacientum venuji.R.Mestecka

Dobrý den pan doktor Matek je vynikající lékař.Stará se o své pacienti jak o své vlastní.Rád vše vysvětlí a poradí pokud něčemu nerozumíte a pokud se vyskytne nějaký problém rád poradí a pomůže.Bakrlíková

Odbornik na svem miste.

no, mi jsme byli u Pana doktora jednou a zatím poprvé.. moc hodný a příjemný člověk..takže se mi vůbec nechce věřit některým hodnocením...jsem též zdravotník a vím že někteří lidé si myslí že doktor vládne nad přírodou, ale ono to tak není..
doporučuji

Pana doktora Matka navštěvujeme již řadu let. K mému synovi se vždy choval výborně. Jeho přístup k pacientovi je výborný. Pomohl s papírováním, mému synovi vždy vše zařídil, byl ochoten pomoci i psychicky, poradil jak se se synovou nemocí vyrovnat. Z chování pana doktora vyzařuje laskavost a ochota. Bohužel při poslední návštěvě pan doktor nebyl zrovna ve své kůži, protože nějaký anonym napsal o panu doktorovi věci, které podle mého názoru nejsou pravdivé, cítil se špatně a zklamaně. Pan doktor Matek je na svém místě, k dětem se chová hezky. Naše rodina je ráda, že je náš neurolog. Nikdy bychom ho za jiného doktora neměnili.

Rodina Tačíkova

Dobrý den .tento pán je skvělý lékař.každému bych ho doporučila , je milý k dětem i k rodičům.pokaždé když jsem se na něj obrátila s nějakým dotazem, pokaždé mi poradil nebo pomohl , já osobně bych neměnila.je to prostě prima lékař.Bičíková Turnov

Pan doktor je jeden z mála co je lidský,porozumí,poradí a hlavně pomůže.Takových je velice málo,proto si ho váží celá naše rodina. děkujeme za to jaký jste ....Novotní jimr.