MUDr. Petr Matek

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Na Šumavě 48, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Já jsem tedy s komunikací i profesionalitou pana doktora a obou sestřiček naprosto spokojena. Byla jsem zde na vyšetření s dcerkou, všichni se chovali velmi mile a vše jí trpělivě vysvětlovali, aby se nebála. Pan doktor s námi komunikoval profesionálně a s velkou empatií a nakonec mi podal srozumitelnou informaci o zdravotním stavu mé dcerky. Rozhodně nebyl ani v nejmenším arogantní, jen možná trochu svůj, ale v tom nejlepším slova smyslu.

Umístění: SPIRÁLA, s.r.o. Jiný

V každém případě jeden z těch opravdu pečlivých a poctivých lékařů. Dceru léčí již mnoho let a výsledky jsou odpovídající. Vše vždy perfektně vysvětlí a máme u něj vždy pocit, že se opravdu snaží pomoci. Léky nasazuje pouze v nezbytném, resp. minimálním množství, aby nezatěžoval organismus více než je nutné. Toho si hodně cením. Nicméně, kdyby to šlo, uberu čtvrt hvězdy za občasnou náladovost (kdo ji občas nemáme...?), která se může u mnohých kritizujících projevit tím, že nejsou spokojeni. Ale jelikož to nejde, dávám plné hodnocení, které si oprávněně tento lékař zaslouží.

Byli jsme se synem hospitalizováni v Jablonecké nemocnici kvůli epileptickému zachvatu, kde není dětský neurolog, pan doktor tam jen dochází...Syna prohlédl během minuty a když jsem se zeptala, zda je možné syna vyšetřit v jeho ordinaci a natočit EEG, arogantně se vysmál, že já si mohu přát co chci, hlavní je, co řekne on....Tohle řekne doktor na dítě, které je kvůli záchvatu v nemocnici...

Umístění: Ordinace neurologické vyšetření

Ano, přesně jak se píše zde v recenzích, tento pan doktor je naprosto arogantní a povýšený, nic vám pořádně sám neřekne a hlavně nechce slyšet, že toho člověk o konkrétní diagnóze ví více nového, než on sám. Navíc popřel provedené vyšetření vůči naší dceři, že v tomto věku je to naprosto zbytečné vyšetření, tak proč ho dělal? Aby se mu to zařízení hold zaplatilo=body! Doktor je to k ničemu, na naši dceru nám řekl, že je vše naprosto normální, že to tak může být a že je velmi brzy na nějaké diagnózy a máme jen čekat.

S panem doktorem mám velmi dobrou zkušenost. Pan doktor je pečlivý a nikdy nic nepodcenil. I jeho sestrička je velice ochotná. Zkrátka ordinace jak má být.

Pan doktor Matek mi pomohl, když jsem na tom byl nejhůře. Před ním jsem byl u 3 "specialistů" a až on mi pomohl a za to mu děkuji. Vždy mi vše vysvětlil a pokud někomu přijde arogantní a povýšený, tak je to asi opravdu jenom jeho pocit.

S panem doktorem mám naprosto stejné zkušenosti jako většina ostatních nespokojených rodiču, nemocných dětí, arogantní a povýšený, léčba nasprosto k ničemu, sám s žádným řešením nepřišel, o všechno jsem si musela říct sama a pak to podal jako že to vymyslel sám...hrůza děs.....už nikdy více

Jako doktor úplně na pendek. Ledabylé vyšetření,strohé informace,pozvání do jeho soukromé praxe , kde dělá naopak vyšetření nepotřebná.Asi z toho má větší bodový zisk.Jestli mohu doporučit vyhnout se mu zdaleka.

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je vstřícný, všechno vysvětlí a dokáže nalít optimismus. Jiného neurologa bych k synovi rozhodně nehledala.

S malou jsme se bály na cokoli zeptat. Když jsme to zkusily, choval se povýšeně. K čemu je člověku lékař, kterého se člověk nemůže na nic doptat?